1. 17.
  Senin yuzunden a comar !

  Sokakta yurumeye korkar olmus millet.
  ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
 2. 16.
  Kürt kızları gibi sülaleye vermedikleri için eleştiriliyorlar.
  1 -1 ... sapnu puas
 3. 15.
  Sevişmekten değil, arafta kalmaktan korkuyor. Çünkü severse sıkıntı büyük.
  1 ... konusalimbakariz
 4. 14.
  valla bir kısmınızdan ben bile korkuyorum, "sikmeseler inşallah" diyorum. türk kızı niye korkmasın?

  türk erkeği patolojik vaka. kendisi delirirken kadını da delirtiyor. öncelikle kadından çok korkuyor. kadın tarafından binde bir bile olsa göt edilme ya da geçilme ihtimaline katlanamadığı için önce kadını eve kapatıyor. kadını dışarı çıkamaz, eğlenemez hale getiriyor. abaza kalınca da bu ihtiyacını bir kısım "düşürülmüş" dişilerle gideriyor. ondan sonra da seviştiği her kadına orospu gözüyle bakmaya çalışıyor. hadi orospu gözüyle baksa ya da "küçük orospum" diye sevse neyse. türk erkeğiyle sevişmiş her kadın bilir ki türk erkeğinin seviştikten sonra ki ilk düşüncesi bu kadını nasıl orospu yaparımdır. kah görüntülerle, kah seviştiğini herkese anlatmalarla şantaj başlar. hani seviyor da yapıyor desen o da değil. sonra o kadına mahallenin bakkalı da çaksa umrunda değildir. olm baya bildiğiniz kızları umuma açmak için sevişiyorsunuz siz. ondan sonra hangi kız sizle niye sevişsin? ha bir de kadınlar üzerinde kurduğunuz bu hakimiyet de oldukça kırılgan. birisine üstünlüğünüzü kabul ettirebilmeniz için öncelikle ona sizinle yarışma imkanı tanımanız gerekir. siz en ufak bir imkan tanımıyorsunuz ki? ondan sonra en ufak bir dirençle karşılaşınca da tarıumar oluyorsunuz, çok gördük.

  eh türk kızı da "beni sikecüyler mememi emecüyler" diye deliriyor tabi. sonra erasmus'a gidince de pornstar oluyor. sizin türk kadınında yarattığınız travmalardan birisi de tecavüz fantezisidir bu arada. kız sevişmek istiyor ama sevişmekten korkuyorsa ne yapacak? sapıkça bir şekilde hoşlandığı erkeğin ona tecavüz ettiğini düşleyecek. var böyle hatun kişiler ve bizim memlekette hiç az değil...
  2 -1 ... anne ben gruppie oldum
 5. 13.
  Hala makyaj malzemeleri , güneş gözlüğü abisi tarafından kırılan kızlar var. Siz sevişmek diyorsunuz. Kaç kız vajinismus hastası biliyor musunuz? Çocukluktan beri " günah , yasak , cehennem! " denile denile psikolojileri alt üst olmuş binlerce kız var.
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 6. 12.
  Eksik iddia. doğrusu türk kızlarının türk erkekleriyle sevismekten korkmasidir. Yoksa kızlar da abazanlik konusunda erkeklerden aşağı değil.

  (bkz: turkish girls on erasmus are easy)
  -1 ... lumina obscura
 7. 11.
  aaaa acaba neden?
  1 ... roxannee
 8. 10.
  siz ona 'sikmek' deyip sadece erkeklerin yaptığı, yapabileceği bir şey gibi gösteriyorsunuzda ondan.
  kadını önce insan olarak görün ondan sonra istatistiğini çıkarın.
  5 ... ra s al ghul
 9. 9.
  korkularını yenemezlerse ebediyen mutsuz kalacaklardır, yensinler. biz erkeklerin korkularını sikine takan yok, ben niye onların korku eğitimini umursayayım?
  1 -2 ... edgy laik boi
 10. 8.
  korkuyor. korkar tabii.

  daha küçüklükten iyiliği güzelliği sevgiyi öğretmek yerine korkuyu öğretiyorlar çünkü.

  aman kızım, yapma kızım, seven adam öpmeye kıyamaz kızım, günah yanarsın kızım, erkektir yapar kızlar yollu olur kızım, adın çıkar kızım, canın yanar çok acıtıyor kızım, bak zar var bekaret aşırı önemli kimseyle evlenemezsin kızım...

  biri de sevgi güzeldir, beden senindir, insanları nasıl istersen öyle sevebilirsin demiyor.

  bilinçaltına ilmek ilmek korku işliyorlar kadınların.

  nasıl korkmasınlar?
  11 -1 ... windwardside