1. 1.
    Ortadoğu'nun ve avrupanin ortasında kalmaktan kaynaklı ilginç bir durum.

Avrupalı rahat bu konuda.

Ortadoğulu zaten gözünü açtığında çoktan evlenmiş oluyor.

Bizde biraz ordan biraz burdan ucube bir kültürümüz olduğu için galiba.

Kızlar sevişirsek adımız çıkar filan diye korkuyor.

Sonra da sözlükte ilgi orospusu olmuş diyorsunuz.

Bi sevişse rahatlayacak belki, bu durum erkeklerin de abazan olmasının sebebi.

Hem Ortadoğunun kültürünü alıp, hem de Avrupa kanunlarını alırsan olacağı bu işte.
    4 -4 ... 00gerizekalibucocuk
  2. 2.
    isimleri çıkmasın diyedir. Ağızlara meze olmak kimsenin hoşuna gitmez.
    3 ... empo
  3. 3.
    bu genellemeleri sevmiyorum ben türk kızları korkuyor ne demek yani, kaç tane türk kızı tanıdın da genelleme yapabiliyorsun ? Önümüze sanki istatistiki bir veriymiş gibi sunuyorsun akıl alır gibi değil.
    6 -2 ... sevgilimvar
  4. 4.
    türk kızları sevişmekten korkuyor
    5 ... intensivecare
  5. 5.
    Türk kızları Türk erkekleriyle sevişmek istemiyor bir üst başlık olabilir bir de bunu düşünün.
    4 -4 ... mor kadife
  6. 6.
    +korkuyorum recai.
    -ne korkması mümtaz kendine gel.
    2 ... nazli yarim fena salmis
  7. 7.
    fırsat bulanı alfalara veriyor, betaları bekliyip çakıyor evliliği. ilgi göstermeyin şunlara.
    -4 ... lovely bones
  8. 8.
    at sahibine göre kişner. nice kediler aslan olur.
    4 -1 ... zvezda1963
  9. 9.
    korkuyor. korkar tabii.

daha küçüklükten iyiliği güzelliği sevgiyi öğretmek yerine korkuyu öğretiyorlar çünkü.

aman kızım, yapma kızım, seven adam öpmeye kıyamaz kızım, günah yanarsın kızım, erkektir yapar kızlar yollu olur kızım, adın çıkar kızım, canın yanar çok acıtıyor kızım, bak zar var bekaret aşırı önemli kimseyle evlenemezsin kızım...

biri de sevgi güzeldir, beden senindir, insanları nasıl istersen öyle sevebilirsin demiyor.

bilinçaltına ilmek ilmek korku işliyorlar kadınların.

nasıl korkmasınlar?
    11 -1 ... windwardside
  10. 10.
    korkularını yenemezlerse ebediyen mutsuz kalacaklardır, yensinler. biz erkeklerin korkularını sikine takan yok, ben niye onların korku eğitimini umursayayım?
    1 -2 ... lovely bones