1. 1.
    hakikaten lan ben de başlığı görünce farkına vardım.

şaşırtıcı bir durumdur.
    9 ... masklavi
  2. 2.
    "yollu" yaftası yememek için olabilir. malum, cinsel şiddetin, tacizin, tecavüzün hep bir bahanesi, hep bir hafifletici sebebi var yalnız ve güzel ülkemde maalesef.
    15 -1 ... usualsuspects
  3. 3.
    Komik bişey mi var?
    8 -1 ... empo
  4. 4.
    Şaka değil Kürt atasözüdür: gülümseyen kızın niyeti vardır.

işbu entry zerre ırkçılık içermez.

Ki zaten mesele kürt atasözü olması değil. Bu söz tüm ülke sınırlarında geçerli. Ne yazıkki anlayışımız bu. Ben cafede sokakta veya başka ortamlarda pek çok kızla tanışmış sadece sevgili değil arkadaşlık düzeyinde de pek çok kızla ilişki kurmuş biriyim. ben bile "aha güldü kesin verecek" diye kabaca tarif edilen o duyguyu üzerimden atabilmiş değilim. Ne yazık ki 10da 9umuz bu durumda. Kalanımız da "ne olcek abi yeaa takılıyoruz" diyen yaöuk ağızlı yavşaklar grubunu oluşturuyor.
    1 -1 ... yok herif
  5. 5.
    platoniğin aşırı umut veren sıradan davranışlarından zannedildiği içindir herhalde.

bir de gülücüğe odaklan var, ben olsam mesajda bile gülmem.
    1 ... intensivecare
  6. 6.
    Şimdi bu da her genelleme gibi yanlış, çünkü; sizin çevrenizle veya yaşadığınız şehir, köy, kasaba, semt ile alakalı bir durum. Bizim burada ise yani benim gitmiş olduğum cafeler de durum başka, : gönül kahvesi adlı cafede gayet güzel gülen hanım kızlar var bu durum, aslında genele bağlanamaz. Ruh hali, veya sosyalijk bir durum ile alakalı.
    Edit : imla
    ... eskinickliyazar
  7. 7.
    Rahmetli kemal sunal’ın “güldü, demek ki verecek.” Repliğinden dolayı olabilir.
    1 ... nagam
  8. 8.
    Mutlu olmadıkları için. Yolunda gitmiyor çoğunun hayatı. Erkekler için de aynı durum geçerli. Bu zamanda gülmek için deli olmak gerek. Onlar bile her zaman gülmüyor.
    4 ... empo
  9. 9.
    Hiç gülmüyorsam bir sebebi var. Yalnızlığıma ver.
    11 -1 ... curlyhairwoman
  10. 10.
    Erkekler de genel olarak nemrudun ateşi gibi dolaşıyor. Ülke artık kocaman bir Açık hava hapishanesi gibi güleni tutup sikiyorlar.
    2 -3 ... waiting around to die