1. 1.
    yaşları 21-22 oluncaya kadar kendilerini altın zannederler. erkekler hep abazadır onların peşinden koşarlar.

neyse yaş olur 27-28 bu sefer yaşlanma dediğimiz zalim doğa kanunu devreye girer. bu ablalarımız evde kalacaz korkusuyla erkekleri evlenme tuzağına iterler.

unutmayın erkekler zaman geçtikçe değerlenir. bu kezolar için kendinizi küçük düşürmeyin.
    12 -9 ... economistman
  2. 2.
    Bunu ciddi yazacağım. O yüzden dikkate alın beni. Gerçekten trip sevmeyen biriyseniz evlenmeyin gitsin sayın yazarlar.
    2 ... iiiblacktoothiii
  3. 3.
    ukraynalılar var olduğu için.
    1 ... yayli calgi
  4. 4.
    çünkü daha iyileri olduğu için.

slav, cermen, latin kızları varken kim türk kızıyla evlenmek ister?
    1 -1 ... agnostos
  5. 5.
    Namuslu oldukları için ve bekaret, ahlak gibi kavramları haddinden fazla benimsedikleri için şeklinde cevap verilmesi gereken soru cümlesi.
    3 -2 ... kivilive
  6. 6.
    sadece kızlarda değil türk erkeklerinde de olduğunu düşündüğüm; kendine vakit ayırmama ve kendi bireyselliğinden, özgürlüğünden vazgeçme, partnerinin de vazgeçirme uğraşları yüzünden evlenilmeyebilir.

sal gitsin dayı ya, sallll
    -1 ... cagatayist
  7. 7.
    kızlar dura dura hiç olur oğlan dura dura Koç olur diyen yazar beyanı.
    4 ... karanligin ruhunda bir gece
  8. 8.
    Çünkü pipiniz küçük, bize yetmezsiniz. Yürü lan, yamuk yamuk takılıyorsunuz sonra Türk kızlarıyla evlenilmez. Siz kendinize bakın önce.
    2 -4 ... cok gozde annecim
  9. 9.
    doğru kızı bulduğunuz taktirde evlenilir. ben yaptım, tavsiye ederim.
    1 -1 ... aztaninmisunlu
  10. 9.
    her zaman ikinci bir sosyal medya hesapları, yedek erkek sevgilileri veya kocaları, ikinci bir farklı düşünceleri oldukları için.

bunları bildiğiniz sürece sıkıntı olmaz ulu yazarlar. ha çoğunluğu bu tip karaktere sahip türk kadını ile evlenmek isterseniz başka. bunun dışında namus, dürüstlük, şeref, bekaret ararsanız milyarda bir karşılaşma oranına sahip olursunuz. güzellik kıstasını hiç katmıyorum çünkü o zaman sıfıra iner ihtimal.
    -1 ... damdakimaymun