1. 1.
  cevabı merak edilen sorunsaldır. hanginiz büyük günahı işleyip bunları musallat etti lan başımıza?
  11 -9 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  Yahu adama sorarlar bunları söyleyecek kadar ne yaşadınız?))
  ... hercaiihtiras
 3. 3.
  En iyisi yurt dışına cik sen.
  ... chesarasara
 4. 4.
  annen fransiz galiba ondan bu soruyu sordun.
  1 -1 ... bittimiacaba
 5. 5.
  cevabını yüce rabbimden mail yada sms yoluyla beklediğim sitem dolu sorudur. allahım yok muydu şöyle beyaz tenli ağzından kezbanlık akmayan bir şeyler?
  2 -2 ... kan tutan kasap
 6. 6.
  cem uzan a trip attık.
  2 ... redlad
 7. 7.
  Turk kizini hakkedecek ne yaptiniz? Asik turk kizi gibi sadik olani bulamazsiniz. her bulduguyla yatmaz. Sirf icinden gelir haline uzulur camasirini bulasugini halleder ustune yemek yapar. Anne olur cocugunuza sizden daha cok bakar. Gidin amina koduklarim cok begendiginiz irklardan bir yosma ile evlenin de gorun gunuunuzu. Zaten asil turk kizini hakketmiyorsunuz. rus fahiselerle amerikali para delisi kezolarla takilin sonra sizi siz oldugu icin seven soyu tomris olan nenehatun olan at sirtinda ok atan annneleri o kadinlarin kiymetini anlayin.
  10 -3 ... alpagu acar
 8. 8.
  Türk kadını dusmanliginiz daha ne kadar devam eder bilinmez,Türk kadını size ne yaptı? Emin olun biz de karşımızda sizin gibi götü gobegi salmış,ter ve sigara kokusundan gecilmeyen,hayatında ki tek amacı am got meme olan,kaba,anlayışsiz insanlar görmek istemezdik.
  Geldiğiniz yeri dogdugunuz toprakları çok çabuk unutuyosunuz beyler sanki paşamiz bir ingiliz erkeği de Türk kadınına mahkum edilmis. Bak şu ise :(
  Oncelikle Türk kadınına sürekli çirkin diyenlere gelsin bu sözüm. Türk kadını güzeldir. Uzunu kisasi zayifi balık etlisi esmeri kumrali sarisini hepsi var. Sadece yetiştirilme şekliyle kendini hep bir adım geri atar. Bu da yine Türk erkegiyle ilgili. Babalarimizla ilgili. Ogullarina göster oğlum amcalara pipini diyen kişiler kızlarını hep kapali kutu buyuttu.
  E siz abazalarda oys meme modunda olunca kız ne yapsın tabiki geri cekilicek.
  Siz bizi anlamak için hiç çaba gösterdiniz mi?
  O şikayet ettiğin Türk kadını senin boklu donunu yıkıyor,yemeğini yapıyor,Ailene katlaniyor üstüne çocukta yapıyor.
  Al bakalım bir Rus kadınını kurban bayraminda et doğrar mi annenin laf sokusturmalarina katlanır mi.
  Çok boş yapıyosunuz yapmayın.
  5 ... duduperivesazarkadaslari
 9. 9.
  Belli ki ekmek kırıntısına basılmış, anaya babaya laf çevrilmiş, gece vakti destursuz işenmiş. Belli bir şey var. Yoksa türk kızıyla sınanmanın başka izahı olabilir mi?
  -1 ... frekans
 10. 10.
  Ne türk kızı ne de herhangi bir ırk kızıyla işim olmayacağı için birşey yapmadığım çıkarımına vardığım serzeniş.
  ... banasormabencahilim