1. 1.
    cevabı merak edilen sorunsaldır. hanginiz büyük günahı işleyip bunları musallat etti lan başımıza?
    11 -9 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Adam kızlara alenen siz ne kadar karaktersiz bir paçozsunuz diyor.

Kızlar da senin hiç sevgilin olmadı 31cisin, anan da şöyle böyle diyor.

Özetle bunlar default tepkiler. Hepsi aşağı yukarı aynı şeyi söyler. Göt arşa öyle değmiş ki kendisini ulaşılamaz sanıp ciğer-kedi mevzusuna dönderiyor.

Biri de çıkıp yetersiz olduğumuz için kompleks sahibiyiz itirafını yapamaz!

Benim bir sürü sevgilim oldu. En uzun ilişkim 6 sene sürdü. Kendisi türk kızı değildi. Evlenecektik ama kader bazen bazı şeylere müsade etmez.

Hiçbir güç beni Türk kızıyla ciddi ilişki içerisine sokamaz. Ben bu kadar sorun odaklı, çözüme uzak bir tür tanımadım.

Önceleri idare ederdim. Höt dedin mi bunların hoşuna gider. Seslenmezler. Sonra yine başlarlar. Sebebi ilkellik. Hâlâ ona göre misin test ediyor gûya.

Ben ilişki isterim arkadaşım, höt deyince yola gelen bir malla bir şeyleri paylaşmak zorunda kalmayı değil.

Ve şu da bir gerçek ki tüm bunlara rağmen türk kızını öven birileri varsa herkes bilsin ki o övenler meriçtir, şerefsizdir, adi ve yalancıdır.

Herkese teşekkürler.
    5 -13 ... narcissistic
  3. 3.
    Yahu adama sorarlar bunları söyleyecek kadar ne yaşadınız?))
    ... hercaiihtiras
  4. 4.
    En iyisi yurt dışına cik sen.
    ... chesarasara
  5. 5.
    Sarı bezle lavaboyu ovup tıkanmış lavabo giderine kolunu sıyırıp avuç içiyle gider deliğine baskı yapmak suretiyle fıçççkk foşşşçkk seslerine maruz kalarak tıkanmış lavaboyu açabilen güzide kızlara bu hakaretler neden,anlamadım.
    1 ... kitsune youkai
  6. 6.
    annen fransiz galiba ondan bu soruyu sordun.
    1 ... bittimiacaba
  7. 7.
    cevabını yüce rabbimden mail yada sms yoluyla beklediğim sitem dolu sorudur. allahım yok muydu şöyle beyaz tenli ağzından kezbanlık akmayan bir şeyler?
    -1 ... kan tutan kasap
  8. 8.
    Cenabet gezmeyeydiniz.
    2 ... kitsune youkai
  9. 9.
    Bilmiyorum, bilmiyorum. Kötüyüm.
    ... kimseyi cekemeyen adam