1. 1.
  Huyunu suyunu bildiği, kendisini yalnız bırakmayacak, sadakatinden şüphelenilmeyecek, seni seviyorum'ların boş olmadığını bilen biriyle mutlu olan erkektir.
  1 -4 ... cool murat
 2. 2.
  bu önermeye dayanak oluşturduğu iddia edilen kalelerin bir bir düştüğünü gördüğünde, mutluluk sandığı şeyin koca bir yalan olduğunu anlayacak olan erkektir. aşkından öldüğü-bittiği, çok sevdiği nişanlısından kendisine daha iyi bir talip çıktığında (özel hastanede çalışan bir cerrah oluyor bu talip, maddi durumu siz tahmin edin) ardına bile bakmadan ışık hızıyla uzaklaşan kıza ithaf edilmiştir.
  2 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  işte o erkek sevilesi erkektir.
  ... think
 4. 4.
  elindekiyle yetinmesini bilir.
  ... deli dana
 5. 5.
  (bkz: beni türk kızlarına emanet ediniz)
  1 ... nutellali balik ekmek
 6. 6.
  türk kızı lafıyla kastolunan kişi adedinin en az 30 milyon şahsı kapsadığı düşünülürse, son derece genelleme kokan bir hükümden yola çıkarak mutlu olduğu söylenen erkek namzeti.

  erkeğin bir kadınla mutlu olması o kadının milliyetiyle alakalı bir durum değildir. ayrıeten erkeğin kadının milliyetine yaklaşım açısı bile burada doğru orantılıdır. di mi ama bir "neo nazi" erkeği bir türk kadınıyla pek mutlu olamaz, o kadın dünyanın en güzel kadını bile olsa, erkeğin bakış açısına müteaakiben olmaz o iş.

  sonuçta bir genellemedir bu. türk kadını, ingiliz kadını, fransız kadını diye genelleme yapılmaz. dünyada da "eli yemek yapmaya en yatkın kadın fransız kadınıdır" diye bir genelleme vardır, gel gör ki, doğru düzgün kahve bile pişiremeyenleri vardır içlerinde. öylesine düştün mü halin fecaattir. konu genel değil şahsi bir konudur, bu şekil bir bakış açısıyla değerlendirilemez.
  ... paganviodio
 7. 7.
  kördür. ya da ağır abazadır.
  1 -2 ... yeralti zamburu
 8. 8.
  çoğu insan gibi mutluluğu aramaktansa elindekiyle mutlu olmayı bilen insandır.
  1 ... bytslk
 9. 9.
  o erkek rus kızlarını keşfetmemiş olan erkektir zira hala bir türkle .
  ... xufuky
 10. 10.
  (bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
  1 ... olagecgetaburdan