1. 1.
    zor olandır.gerçekten çok zor.ilişkinin ilk evrelerinde birbirinizi yeni yeni tanımaya başladığınız için kıskançlık,oraya gitme buraya gitme durumları olacaktır.bir süre sonra ben böyle sıkılmaya,kısıtlanmaya gelemem demeye başlayacaktır.sonra zaman geçtikçe güvenmeye,biraz daha özgür bırakmaya başlarsınız.bu sefer de ''beni hiç kıskanmıyorsun,sanki eskisi gibi değiliz demeye başlar''.aradaki sorunları çözmek yerine ''neyse,tamam sen bilirsin,istediğini yap'' gibi triplere girerek sizin daha da üzülmenizi suçu kendinizde aramanızı sağlar.zamanla kendinizden nefret bile edersiniz.sonra farkına varırsınız ki onunla kurduğunuz tüm hayallerin içine o zamanla başka birisini almıştır bile.sonunda da ayrılık yolu gözükmüştür.bahaneleri de hazırdır.''eskisi gibi değiliz,yapamıyorum,sıkıldım.''git biraz da o piçle sıkıl amına koduğum.
    17 -4 ... necrone
  2. 2.
    öncelikle denizden mi karadan mı ? olmasına karar verilmelidir. nasıl espri ama? şaka şaka bok gibi.
    4 -2 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    Türk kızı asgari ücret gibidir, geçinmek zordur.
    3 ... yforyazar
  4. 4.
    Zor olandır.
    Ne oldu aşkım? sorusuna, yok bir şey diyerek cevap veriliyorsa, mutlaka bir şey vardır. Tamam o zaman diye cevap verirseniz. Sen beni sevmiyorsuna kadar gider o iş.
    1 ... zayice
  5. 5.
    türk kızıyla ilişki yürütmek
    7 ... mlhaycck
  6. 6.
    Değişir. Kendini düşünen, çıkarcı ve basit kızlar da vardır, gerçekten bir şeyler için çabalayan ve size bir şeyler katabilecek, en azından katmasa bile sizi umursayan kızlar da vardır. Bunlar yine kendi içlerinde belirgin özelliklerle birlikte ayrılırlar ve sizin tek şansınız veya şanssızlığınız hangi tipin size denk geldiğidir.
    ... moltke
  7. 7.
    Şöyle bir canlıdan ne bekliyorsunuz?

Beklentiyi yüksek tutuyorsunuz ondan böyle hayal kırıklıkları.

türk kızıyla ilişki yürütmek
    4 ... asiksiz masuk