1. 1.
  Çok acı bir tablodur. Afrika benzetmesi yapıyoruz hani aslında ortadoğulular, afrikalılar falan daha çok sevişiyor. Adamların 10 tane çocuğu var misal. Bir süredir yabancı kadınlarla konuşuyorum kendimi azgın falan zannederdim. O kadınlar beni 3'e 5'e katlar. Troll değil çok garip, şaşkınım.

  Tr'de ise seks, kadının erkeğe verdiği bir ödül olarak görülüyor kadınlar arasında. Kadınlarımız like masturbasyonu yaparak kendilerini tatmin ediyorlar. Çevre baskısı olmasa evlenmeyecekler bile. Bu gözler ilk masturbasyonunu 22 yaşında yapan kadınlar gördü konudan o kadar habersiz.

  Kim bilir kaç türk kadını orgazm olamadan ölüyor. Korkunç.
  20 -10 ... pekis sinici
 2. 3.
  Keşke sevgili validenizde sekse ihtiyaç duymasaydı niye duydu niye babanıza ödül verdi vermez olaydı.
  12 -6 ... kurtcebe noyan
 3. 4.
  (bkz: islam yüzünden seks yapamamak)
  3 -1 ... agnostos
 4. 5.
  ihtiyaç hissedenler erkenden evleniyor. Hissetmeyenler beklemeyi tercih ediyor. Hislere ve beklentilere saygı duymalı. Sağda solda sekis de sekis diye çırpınan barzoların tek derdi ise fındık veya ceviz kırmak. Türk kızını filan düşündükleri yok onların. Sadece verrr gazı. Salak ya bizim kızlar da bedava versinler hemen tabi.

  Çok beklersiniz çok. Elizabete selâm bu arada.
  7 -3 ... gazeloglu
 5. 6.
  erkekler gibi belli etmedikleri için ihtiyaç duymadıkları zannedilir.
  4 ... ulanismail
 6. 7.
  Aslında duyarlar.

  Güven veren erkek bulmak konusunda tedirgindirler.
  5 -1 ... aydinoglu ventage
 7. 8.
  Bence soğuk bakılıyor bu konuya. Kadınlar sizinle konuştuğu an anlar niyetinizi. Sadece hayatımızı yaşayalım gelecekte bakarız kafasıyla yetiştirilmiyor kızlar. Bir yandan aileyi mahçup etmemek bir yandan erkeğin ona sadece bedenen bakması durumu var. Yabancılar kendi cinselliğini keşfetmiş çünkü böyle sorunları yok. Kadın-erkek ne istediğine bireysel olarak karar veriyor ve herkes buna saygı duyuyor. Üstelik tüm dinlerde evlilik dışı ilişkilerin yasak sayılmasına rağmen.
  7 -1 ... vasilissa
 8. 9.
  Bence biz insanlar doyduk sekse... kızları napak?
  ... mr forever happy
 9. 10.
  Günde 35 kişiden mesaj alınca öyle düşündürmeleri normal. Bu kadar erkek yazınca/yürüyünce ister istemez onlarda aşırı Seçiçi ve umursamaz oluyorlar. Seni niye çeksin? Seninle niye beraber olsun? Diğer 34 kişiden sıyrılmanı sağlayan ne olacak? Bu durum zamanla kadınlarda negatif bir ruh hali yaratıyor ama ve arzulama arzusunu kaybediyorlar. Çünkü bu seçenek bolluğunu zamana bıraktıkları için cinsel ve ruhsal uyarım yaşayamadıkları için köreliyorlar. Doğal olarak seks ya da başka bir şeye ihtiyaç duymuyorlar gibi yaşıyorlar. Bu kadar mutsuz olmalarının büyük bir nedeni bu.

  Genetik mirasları hasebiyle hissettikleri anaç taraflarını evlerine aldıkları evcil hayvanlar ile bastırmaya başlıyorlar. Mutluluğun araçlarını mutluluğun yerine koymaya başladığı gün kaybetti kadınlar, Sürekli olarak yaptıkları şeyleri dışarıya ‘sosyal medya’ gösterme kaygısı içine girmeleri bir örnektir mesela. Modern çağın Türk kadınını getirdiği nokta seks olayının çok ötesinde bir yozlaşma bütünü olmuştur.
  6 ... bolivya devlet radyosu
 10. 11.
  aşırı abaza ve her gürdüğü kadına fütursuzca yazan türk erkekleri yüzündendir. biz türk erkekleri, kendi değerimizi anladığımız gün, türk kadını da özüne dönecektir.
  4 -2 ... keshberfo