1. 1.
    Genelinde olan sevdadır. Zengin olsun yeter onlar için.

Otobüste gelirken şunu duydum kızdan

+ ya ama 2500 TL maaş alıyormuş az para ne yapacağız onunla. Babaannemle Bi güldük bu dediklerine 2500 ne ya. Ben en fazla 2000 TL maaş alabilirim o 2500 almasın bari.

Kimseyi küçümsediğim için değil eyyy allahın fakiri çok zenginsen otobüse binme.

Ne para sevdası yahu bu. Cidden yazık.
    10 -3 ... beyaz baretli mehmet aga
  2. 2.
    Bir diğer konu için araba sevdası.
    1 ... merbazrail
  3. 3.
    millet aç aç
    -2 ... ekonovich
  4. 4.
    var olan bir sevdadır. türk kızları genelde fakir ailelerde doğup büyüdüklerinden ailelerinde gördükleri sıkıntıları yaşamak istemezler. sevdikleri erkeklerin zengin olmasını istemelerinin nedeni budur.
    ... bilgh
  5. 5.
    türk kızı kısmını beğenmedim. geçenlerde yabancı bi arkadaşımla konuşurken artık yaşım ilerliyo zengin birini bulmaliyim yoksa evlenemem ifadelerini duydum.

ne diyeyim bilemedim kadına. görmemişlik diz boyu, üstelik nelerin mücadelesini verirken bu ortaçagdan kalma kafaları görmeye dayanamıyorum. madem türk kızı diye girdik, bilin ki türk erkeğinin de hak ettiği budur.
    1 -2 ... corbadaksinekkanadi
  6. 6.
    Türk erkeğinin de para sevdası var efendim. Şurada az yazılmadılar afedersiniz. Çok sevecekmiş çok güzelmişim. Sittir lan, körüm sanki ben görmüyom kendimi. Evi arabayı ben alayım sen de beni sev. Ne güzel istanbul be.

Cinsiyetle değil karakterle ilgili olan durumdur.
    3 -4 ... nammu
  7. 7.
    hehe. niceleri zengin koca bulucam derken "rospu oldular kendileri de farkındalar. zengin adam yer mi bu numaraları. en az 3-5 karıyı aynı anda idare eden, bi de bunun yanına günlük günlük takılan herif evlenip naapsın?
    2 ... syme
  8. 8.
    Bende yoktur. Ama para sevdalısı kızlar sevilir ben sevilmem. Çünkü para sevdalısı kız büyük ihtimalle makyaja da para yatırıyor ve erkekler de para sevdalısı kıza sevdalanıyor.
    1 ... rockdinleyenyazar
  9. 9.
    Sadece türk kızında olmayan sevdadır. Anlaşılıyor ki hayatınızda hiç başka milletten bir kızla muhatap olmamışsınız ya da başka milletleri anlatan bir kitap dahi okumamışsınız.
    1 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  10. 10.
    Türk kızı ile sinirlandirmanin yanlış olduğunu düşündüğüm durum.
    Şu ülkede orta sınıfta olup da milyoner olma hayali kurmayan biri var mı? Yok.
    ... okurum yazarim