1. 1.
    Genelinde olan sevdadır. Zengin olsun yeter onlar için.

Otobüste gelirken şunu duydum kızdan

+ ya ama 2500 TL maaş alıyormuş az para ne yapacağız onunla. Babaannemle Bi güldük bu dediklerine 2500 ne ya. Ben en fazla 2000 TL maaş alabilirim o 2500 almasın bari.

Kimseyi küçümsediğim için değil eyyy allahın fakiri çok zenginsen otobüse binme.

Ne para sevdası yahu bu. Cidden yazık.
    10 -3 ... beyaz baretli mehmet aga
  2. 2.
    Bir diğer konu için araba sevdası.
    1 ... merbazrail
  3. 3.
    millet aç aç
    -2 ... ekonovich
  4. 4.
    evi olsun arabası olsun herşeyi olsun beni el üstünde tutsun.

başka birşey istemezler.

evet.
    1 ... soren
  5. 5.
    var olan bir sevdadır. türk kızları genelde fakir ailelerde doğup büyüdüklerinden ailelerinde gördükleri sıkıntıları yaşamak istemezler. sevdikleri erkeklerin zengin olmasını istemelerinin nedeni budur.
    ... bilgh
  6. 6.
    türk kızı kısmını beğenmedim. geçenlerde yabancı bi arkadaşımla konuşurken artık yaşım ilerliyo zengin birini bulmaliyim yoksa evlenemem ifadelerini duydum.

ne diyeyim bilemedim kadına. görmemişlik diz boyu, üstelik nelerin mücadelesini verirken bu ortaçagdan kalma kafaları görmeye dayanamıyorum. madem türk kızı diye girdik, bilin ki türk erkeğinin de hak ettiği budur.
    1 -2 ... corbadaksinekkanadi
  7. 7.
    Türk erkeğinin de para sevdası var efendim. Şurada az yazılmadılar afedersiniz. Çok sevecekmiş çok güzelmişim. Sittir lan, körüm sanki ben görmüyom kendimi. Evi arabayı ben alayım sen de beni sev. Ne güzel istanbul be.

Cinsiyetle değil karakterle ilgili olan durumdur.
    3 -4 ... wendy vermeer
  8. 8.
    bir kızın ağzından duyulan şeylerle tüm türk kızlarını yakmak da nasıl bir düşünce tarzıysa artık.

para sevdası olan insanlardan uzak durup paranızı yedirmezseniz onlar da bir köşede yok olabilirler bence. hiçbir şeyine güvenemeyen insanlar da cüzdanlarını gösterip başkalarını tavlamaya çalışmasın artık herkes iyice delirmeye başladı.
    1 ... yinemihakliyim
  9. 9.
    Para sevdası insanoğluna özgü lakin Bunun türk kızı kısmı ise paranın köpeği olmasından mutevellit.

Para; araba ev, iyi görünüm, özgüven isterse iyi bir eğitim getirir ve bir türk kızının sulanması için yeterli koşul bunlar.

"geçen yıl (25 yaşındayım) internet üzerinden bir hatun ile tanışmıştım normalde pek bu işlerle uğraşamam çünkü genelde böyle şeyler sonucu çok dandik oluyor ama bu hatun çok samimi gelmişti epey muhabbet ediyoruz hayatlarımızda birbirimize bir yer bile ayırmıştık artık bir kaç haftada. bir gün şuradayım gelsene dedi ilk buluşma olacak garip bir şekilde heyecanlıyım. yanına geldim ilk göz göze gelmemiz falan her şey aşırı iyi gidiyordu 8 gibi yanına oturdum saat 11e gelirken kalkalım bir şeyler içelim dedik sarhoş olalıma geldi laf. neyse hesabı ödemeye gittik öyle inanılmaz bir numara ile ben alt edip hesabı ödedi. inanamıyordum yahu 3 4 saattir inanılmaz muhabbet ediyoruz yoksa o hayatımın kadını işte bu muydu dedim... kafeden çıkarken arabayı nereye bıraktın dedi. arabam yok ki dedim. bir şey demedi ama yüzü o kadar düştü ki belli etmemeye çalışır halde... metroyla gidip birazcık yürüdük.. bir şeyler içtik maddi konular açıldı çulsuz olduğumu öğrendi... iyisin dedi sorumluluk sahibi birisine benziyorsun ama bizden olmaz dedi... ekonomik sorunlar büyük sorunlardır dedi... abisini aradı bayağı iyi bir audi bir arabayla geldi (düşünün modelleri dahi bilmiyorum o kadar uzağım) ilk baş abisi değil herhalde bana ayıp olmasın diye öyle dedi sandım tanıştırdı tokalaştık bana şaka yollu bak kaç yaşına geldik şoförlüğünü yapıyoruz hanımefendinin dedi taksiye bile binemez bu dedi atladı ve gitti... bir kaç kez aramaya yeltendim arayamadım mesaj attım ertesi gün siktir et dedi sadece hiç bir şey demeden siktir edemedim bir daha ulaşmaya çalışmadım..."

Üstekini az önce okudum ekşiden biri yazmış. Sadece Minik bir örneği olsun diye koydum.
    3 -1 ... mdhouse
  10. 10.
    hehe. niceleri zengin koca bulucam derken "rospu oldular kendileri de farkındalar. zengin adam yer mi bu numaraları. en az 3-5 karıyı aynı anda idare eden, bi de bunun yanına günlük günlük takılan herif evlenip naapsın?
    2 ... syme