1. 1.
    tam anlamıyla özensizliktir. bir dişi nasıl bu kadar zevksiz olabilir diye düşünmekten alamıyorum kendimi var böyle tipler, hatta çoğu böyle annesiyle çıktıkları pazar alışverişlerinden topluyorlar galiba bunları.

edit: eksi rekorumu bu başlıkta kırdım. var olun.
    3 -27 ... socialman
  2. 2.
    beyaz içine siyah giyenleri eleştirenlerin yeni eleştiri konusu.***
    5 ... nickim benimdir
  3. 3.
    büyükanne çamaşırları giyen kızlardır. tesellimiz bunları ilişkiye girelecek gecelerde giymemeleri.
    -1 ... 46raporlu
  4. 4.
    bahsi geçen çamaşırların halk pazarlarında ucuzluk rekorları kırmasından kaynaklanan durumdur.
    1 ... lord lokhraed
  5. 5.
    renk tercihi kişiye özeldir. tüm gün dantelli,renkli yada g stringle çalışılmıyor. efendim günlük hayatta rahattır bahsedilen çamaşırlar. o yüzden tercih sebebidir. gece zaten giymezsin.

gerçi bu durumda erkeğe verilen öneme bağlıdır. adam olana jartiyer giyer karşılarsın evin kapısında. kıymet bilmiyorsa öküz gerek yok işini görsün yeter dersin.

kadına kadınlığı hissettiren erkektir. ona özel hissi verirsen özel şeyler yaşarsın. karşılıklıdır bu. *

edit: ben beyaz tercih etmiyorum. cinsel fantezilerinizi bana anlatmanıza gerek yok. hiç bir zirveye katılmadım ve sözlükte yazarlara verme niyetim de yok.

edit : bu entry o kadar çok oylandı ki teşekkürler.yani benimle aynı düşüncede olanlar varmış onu gördüm. ama bu sözlükte hala kızlarla uğraşan ergen bir yazar gurubu olduğu gerçeğini içermiyor.

edit: yazarı coşturan entry.
    39 -7 ... eeyore g
  6. 6.
    " beyaz giyme söz olur " u duymadığındandır.
    3 ... teflon
  7. 7.
    türk kızının açığını aradığı gözlenen bi yazarın önermesidir. türk kızının diğer milletlerin kızları gibi beyaz iç çamaşırı giymesi gayet normaldir her zaman beyaz giymez her renkten giyer yerine göre.
    1 ... apricotstone
  8. 8.
    sanırım çocukluklarında, annelerine duydukları sevgiden geliyor bu alışkanlıkları. savunmaya geçmeleri gelenekçi kimliklerini terk etmeyeceklerini gösteriyor. türk kızı değişikliğe her zaman karşıdır. kırmızı çizgileri vardır.*
    -1 ... socialman
  9. 9.
    türk erkeginin beyaz corap giymesinden iyidir ...
    3 ... ronin25
  10. 10.
    beyaz çamaşırın daha sağlıklı olmasındandır. hoşgörmek lazım. bu kadınların diğer özelliği kondomsuz sevişmemeleridir.
    -1 ... vade retro satana