1. 1.
    insanı hayretler içerisinde bırakan durumdur. ya kocasının, sevgilisinin yanındaki kızlar, yanlarından güzel bir araba geçince arabanın içine hemen dönüp bakıyorlar, ne bileyim bir ortama girince erkeğin üstündeki kıyafetlerin kaliteli yada pahalı olup olmadığını, o yanındaki yancı orospularla tartışıyorlar. en basiti evlenirken bile istekleri hiç bitmiyor ne onların ne de ailelerinin. çok garipsiniz amk bir tek sizde yok o ve altından değil umarım farkına varırsınız bir gün.
    8 -5 ... necrone
  2. 2.
    Tüm dünyada bilinen doğru bir gerçektir.
    2 -3 ... narcissistic
  3. 3.
    Para bu devirde güçtür ve kadın dünyanın var oluşundan beri güce aşıktır.

Kadın beyni işte.
    2 -4 ... rosadolujoee
  4. 4.
    Birey olamamış kadinlar icin boyledir. Birey olabilmis kadin ise paranin dışında başka guclere de bakar, analizini yapar.

Edit: birey olabilmis kadin malesef azdır.
    2 ... kontrollu insan
  5. 5.
    rahata düşkün bi millet değil miyiz ? elimizi kıpırdatmadan para kazanmak istemiyor muyuz hepimiz . bunlardan biride evlilik . (bkz: zengin koca)
    -1 ... elliotldrsn
  6. 6.
    iyi de hocam şimdi sizde zengin hiç de buna takılmadınız hatta işinize gelirdi.
    ... komutan amina logar
  7. 7.
    yetiştirilme tarzı ile alakalıdır. yüzde 80 i anneleri tarafından "ben bu buban olacak kalas ile evlendim ne zorluklar çektik görüyorsun sen aynı hatayı yapma" telkinleri ile yetiştiriliyorlar. kalan yüzde 20 de işte gencim güzelim bunu fırsata çevirmeliyim kafasındaki kızlar. para önemli mutlaka ancak ondan çok daha önemli şeylerde var. nice paralı adamla evlenen kızların hali ortada.
    4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Bu büyük bir kesim için gecerlidir. Paraya değer vermeyen çok nadir bulunur. Öyle bir tane kız arkadașım da oldu ama Sonu hayirli olmadi.
    1 ... alexdeberk
  9. 9.
    yok be olm. benim hesabımımı hep kızlar çekti. gerçi şu hesabı ödeyeyim de siktirsin gitsin piç diyede düşünmüş olabilirler.
    1 -1 ... has mahmut
  10. 10.
    Kesinlikle katıldığım önerme. en paraya tipe önem vermediğini iddia eden bile paranın köpeğidir. Bu kötü bir şey değil kızlar o yüzden saldırıp eksilemeyin. Parası olmayan sünepeyi napacaksınıs. Siz de haklısınız.
    1 -2 ... nick burkhardt