6

1. 12169.
    kumanda faciasından sonra gözümden düşen kızlardır. allah ıslah etsin.
    #37265941 :)
  2. 12170.
    çoğunun fiziği bekledigimden güzel çıkmıştır. ülkede hiç dik meme ince bel yok falan saniyodum ama baya varmış. üzüldüm yani herkes çirkin sanıp kendimi avutuyodum ben.
    #37265952 :)
  3. 12171.
    Bati kültürü ile doğu mutahassıplıği arasında sıkışıp kalmış, kimliksiz ve dejenere kızlardır. Cinsiyet duygulari bastirildigindan dolayi pek çoğu cinsellige açtir. Ancak cinsel deneyim yasamak yerine orasina burasina kumanda sokarlar. Hem ayranim dökülmesin hem götüm sikilmesin hesabı. Çoğu öyle.
    #37265965 :)
  4. 12172.
    bi varosluk var turk kizinda. en cirkininden en guzeline az da olsa varosluk var. gorunmeyen yerlerine ozen gostermiyorlar makyaja o kadar para harciyorlar ama tenleri, kılları ne bileyim boyle pis gibi hep. bakımsız iste. guzel vucutlar var ama arasi yok ya cok buyuk popo,meme ya da cok kucuk. ama kesinlikle cirkin degiller.
    #37266027 :)
  5. 12173.
    O olduk bu olduk şu olduk ama gözünüzde ne yazık ki insan olamadık saygı duyulamadık.
    #37266165 :)
  6. 12174.
    #37292068 :)
  7. 12175.
    olum bunlar karşıdan göründüğü gibi egolu megolu değil lan içten yaklaşıp doğru dürüst konuşunca ısırmıyorlar. ama kötü niyetli insan çok olunca hırlama gibi bir korumaları var onu da sizin normal insan olduğunuzu fark ettiklerinde pek kullanmıyorlar.
    ha kimisi selam versen oha selam verdi ya hayvana bak sen kim köpek ?! :/% kafasında takılıyor da onları da sezgisel yaklaşım ile ve çeşitli vücut dili hateketleri ile karşıdan çözülemeyin ve hiç yanına dahi yaklaşmayın hatta yanınızdan geçecek olursa çömelin ısırır mazallah ahahhsh. velhasıl kelam türk erkeği ile evlenecek kızdır büyük ihtimalle ha yabancı ile de evlenir icabında da türk erkeği, türk kızı falan ayrımcılık yapmayalım arkadaşlar ya herkes sevsin birbirini. çok iyi oldu ajsjdjeı.
    #37292173 :)