1. 11984.
    tabi böyle götlerinin kalkık olmasının nedeni türk erkekleridir orası ayrı bir konu. aşırı cahil ve iki cümleyi bir araya getiremeyen kızlardır. içlerindeki en güzel olanları bile evlilik için can atar. üniversiteye gitmek yerine evlenenlerin sayısı çok fazladır. ömür boyu köpek gibi kocalarını taşaklarını yalar, temizlik yapar, yemek yapar, köle gibi hayatlarına devam eder. yazık acıyorum bunlara. bir de kendi ayakları üzerinde duran çalışan arkadaşlarını kıskanırlar.
    -2 ... sen istiyo duj vercek 50 dolar
  2. 11985.
    Yarım saattir yazıcam bir türlü fırsat bulamadım. Üstteki şahısın yazdıkları iğrenç zihniyetinin yansımasıdır. "Türk" kızı köle değil vefakardır. Trollük yapmak için başka şeyler bulunuz.

Saygıyı sonuna kadar hak eden Türk kızları;
    Köşede kalmış üç beş andavala değer vermeyin, çünkü sizler çöplerin diline pelesenk olamayacak kadar asilsiniz.
    "Ayaklarının üzerinde duramıyorlar" gibi iğrenç ithamlara takılmayın. Bu ithamları size yakıştırmaya çalışanlar bir çocuk büyütmenin ya da bir evi ayakta tutmanın ne olduğunu bilmekten acizdirler. Evlenmek, eşine sadık olmak, çocuklarına annelik yapmak bir acizlik göstergesi değil anne olma vasfıdır.
    Güzel insanlarla evlenin, kendinizi geliştirip çocuklarınıza güzel bir eğitim sunun. Güzel bir eğitim sunun ki, gelecek nesil sağlam ve bilinçli olsun. Devletine ve milletine yararlı olsun. Buradakiler gibi klavye delikanlısı olmasınlar.
    Sevgili hemcinslerim ve soydaşlarım, sizler çok değerlisiniz bunun bilincinde yaşayın.
    3 ... kubey hatun