1. 1.
  erkeklerin pek rağbet etmediği kız kişiler sanırım.
  56 -199 ... yandesk
 2. 2.
  son yıllarda sarı saçlıların ortalaması hızla artan grup.
  81 -14 ... city walk
 3. 3.
  dünyanın en güzel ırklarından birine mensup olan kızlardır. "cenıfır, ancelino falan ne oluyo peki" diyenlere hiç bir şey denmez.
  96 -39 ... pilotmont
 4. 4.
  izmir yöresinde olanlar ayrı bir güzel olur...
  94 -54 ... faati
 5. 5.
  Gerektiğinde anne, gerektiğinde sevgili, gerektiğinde hizmetçi, gerektiğinde dost olan, yuvası için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, kurtuluş savaşında sırtında cephane, kucağında bebeğini taşıyarak kendini ispatlamış, eşsiz dişiler.
  277 22 ... depression
 6. 6.
  kim olduklarını, nerden geldiklerini unutmaması gereken kızlardır.
  76 -17 ... kekistanlihobbit
 7. 7.
  kurtuluş savaşı zamanında büyük fedakarlıklar yapmış kadınların kızlarıdır. bu yüzden özünü kaybetmemeleri gereken kızlardır.
  153 -19 ... gonulcelen
 8. 8.
  diğer ırklara göre çok daha iyi özellikleri vardır ancak heran terkedip gidebilirler ve yeni bir dal bulmadan tuttukları dalı bırakmazlar.
  Çünkü yanlızlık yaşayamayacak kadar güçsüzdürler. sevdiği erkekle beraber olmazlar, bunun yerine daha kolayı olan, birlikte oldukları erkeği severler. Çünkü gerçekten güçsüzdürler.
  53 -37 ... maksat muhabbet
 9. 9.
  çoğunluğu kısa boylu, kalçalı, kara kaşlı kara gözlü olup batının dayattığı güzellik anlayışına uymasalar da aslında hepsi ayrı güzel kızlardır. türk kızının hoşluğu uzaktan farkedilmez, muhabbet ettikçe gözlerinin, ellerinin güzelliği, dudaklarının inceliği filan yavaş yavaş ortaya çıkar, yani çay gibi demlendikçe güzelleşirler. dünyada türk kızı gibi hem batı değerlerini benimseyip hem de sadık kalabilen, erkeğiyle bu kadar çok ilgilenen, bu kadar fedakar başka tip kızlar da bulunabilir ancak biraz aramak gerekir. tek kusurları cinsellikten utanmaları ve kendilerini serbest bırakamamalarıdır.
  162 -33 ... plug in baby
 10. 10.
  namuslu olmalarını çok sevdiğim, dünya üzerindeki en ahlaklı kızlar olmaları olası kızlardır.
  108 -30 ... gmail notifier