bugün

erkeklerin pek rağbet etmediği kız kişiler sanırım.
son yıllarda sarı saçlıların ortalaması hızla artan grup.
dünyanın en güzel ırklarından birine mensup olan kızlardır. "cenıfır, ancelino falan ne oluyo peki" diyenlere hiç bir şey denmez.
izmir yöresinde olanlar ayrı bir güzel olur...
kim olduklarını, nerden geldiklerini unutmaması gereken kızlardır.
kurtuluş savaşı zamanında büyük fedakarlıklar yapmış kadınların kızlarıdır. bu yüzden özünü kaybetmemeleri gereken kızlardır.
diğer ırklara göre çok daha iyi özellikleri vardır ancak heran terkedip gidebilirler ve yeni bir dal bulmadan tuttukları dalı bırakmazlar.
Çünkü yanlızlık yaşayamayacak kadar güçsüzdürler. sevdiği erkekle beraber olmazlar, bunun yerine daha kolayı olan, birlikte oldukları erkeği severler. Çünkü gerçekten güçsüzdürler.
çoğunluğu kısa boylu, kalçalı, kara kaşlı kara gözlü olup batının dayattığı güzellik anlayışına uymasalar da aslında hepsi ayrı güzel kızlardır. türk kızının hoşluğu uzaktan farkedilmez, muhabbet ettikçe gözlerinin, ellerinin güzelliği, dudaklarının inceliği filan yavaş yavaş ortaya çıkar, yani çay gibi demlendikçe güzelleşirler. dünyada türk kızı gibi hem batı değerlerini benimseyip hem de sadık kalabilen, erkeğiyle bu kadar çok ilgilenen, bu kadar fedakar başka tip kızlar da bulunabilir ancak biraz aramak gerekir. tek kusurları cinsellikten utanmaları ve kendilerini serbest bırakamamalarıdır.
namuslu olmalarını çok sevdiğim, dünya üzerindeki en ahlaklı kızlar olmaları olası kızlardır.
candir, canandir. burunlari havada diyenlere katilmakla beraber turk kizlarina bu halin yakistigini ifade etmek isterim. ilginc bir cekicilik ve asalet katar bu kizlarimiza.

bir de kendilerini naz'a cekerler ya, hastasiyim. yeryuzunde turk erkeklerine daha uygun bir kiz tipi yoktur. oyle ya bizim kicimizi ancak turk kizlari paklayabilir. valla tum olumsuz degerlendirmelere ragmen vazgecilmezdir benim icin. (ama bu demek degildir ki illa turk kiziyla evlenecegim. buyuk konusmamak gerekir.)

bir de salakca saclarini sariya boyatmasalar, sarisin olmaya calismasalar daha hos olur. (goz var nizam var esmer tene sari sac olur mu?)

ayrica, bu basliga uyan kizlar birbirlerinin kuyusunu kazmada birincidir. bunca yildir turk kizlariyla munasebetim oldu ben daha birbirine bu kadar cok kusen, biribirini bu kadar cok kiskanan ama belli etmemeye calisan bir kadin toplulugu gormedim.
hayir isin ilginci iki kisi kus iken mutlaka digerleri de bir cephe almak zorundaymis gibi, ikisinden birinin yaninda saf tutar.

bunun disinda, cart curt kizlarina bakarak, cogu bakimlidir kizlarimizin. bakimli derken makyaji kast etmiyorum. zaten bazilari makyaj'i fazla kaciriyor o yuzden olmadiklarindan daha cirkin gorunuyor, maymuna donuyorlar.

bir de yemek konusu cok onemli kilar bu kizlari benim icin. valla yabanci, misal hollandali, ile evlenip her gun o igrenc yemekleri yiyecegeime yada disarda yemek yiyecegime, turk kiziyla evlenir pasa pasa yemegimi yerim.
gerci simdi her bir yemegin haziri bulunuyor ama evde yapilan ile ayni olur mu? olmaz..

bu entryden anladiklarimiz; yemek konusu olmasa, erkek icin, pek bir farki yoktur bu kizlarin.
evet turk kizlari canimsiniz, cananimsiniz...
can bogazdan gelir ama...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.