1. 1.
    cevabı merak edilendir. türk kızında neden bu özellik default olarak var ya? allahım bunlarla sınanacak kadar ne yaptık? hayır yani biliyorum kızın üstünden kampüsün yarısı geçmiş, saf garibime de diyor ki; sen ilksin. amk iki yüzlü yılanları sizi.
    2 -2 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    yalaka olduğu için.
    -1 ... derin futbol izleyen adam
  3. 3.
    herkes birbirine duymak istediği şeyleri söylüyor.

gerçekleri duymak her zaman da iyi bir şey değil. boş verin...
    4 -1 ... tomoe the youkai
  4. 4.
    ilk olma takıntımız olduğu için.
    4 ... saint andre
  5. 5.
    Saçma erkek egosunun günü geldiğinde bunu yüzüne vuracağını bildiğinden.
    1 ... calliopee
  6. 6.
    Herkes ilk olmak ister. Ego meselesi. Kimse başkasıyla kıyaslanmak istemez. Ayrıca şöyle de bir durum var; türklerin fıtratı aşırı kıskanç ve sahiplenici. Diğer milletlerde bu yoğunlukta değil. Haliyle kadınlar da bu damardan giriyor. Çok su götürür bir mesele bu. Güven karşılıklıdır. Ama toplum algısı farklı yönde işliyor. Halbuki bir birlikteliğin uzun ömürlü olması, başlangıçta dürüstlük üzere kurulmasına bağlıdır. Yalan çabuk çıkar meydana. Çıkmasa bile ömrü billah vicdanın sızlar. Ha bazılarının yüzü eşek derisinden kalın. Ama onlar da lazım piyasaya. Öte yandan yapılan en büyük yanlış da şu; sorma kardeşim evveliyatını. Deşme. Araştırma. DEşeleme. Eşelenme, debelenme. Kaşınma. Hele ki mâzin karanlıksa. Madem yüreğin kaldırmayacak miden bulanacak aklın karışacak ne demeye soruyorsun? Sus konuşma. sorma. Bir kadının geçmişi geçmiştir. Geleceği ise senin geleceğindir. Sorma sahip çık. Eğer seviyorsan sorma. Bok karıştırma. illâki dengini arıyorsan o halde tertemiz yaşıyacaksın ki el değmemiş denk gelsin. Kaderi kandıramazsın. Evvelini temiz tutmadıysan zaten sormaya hakkın yok. Kader amelinin karşılığıdır.
    ... gazeloglu
  7. 7.
    valla ben atmıyorum hiç ihtiyacım yok böyle saçma yalanlara.
    2 ... hepbirsonbahar