1. 1.
    Kürdan kollu sineksikletlerde ve götü omuzlarından geniş obezlerde rastlanılan yanılgı.

5 yılı geçti, artık pro bir vücudum var. Ne zayıfım ne de ayı gibiyim. Tahmini %12~13 yağ oranıyla 84 kiloyum. Hatta ifşa bile ettim birkaç entry‘de, buyrun:

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Uzatmayalım, bakıyorlar beyler, deli gibi bakıyorlar hem de. Hem de hepsinin ayrı ayrı fetişleri var. Kimisi kollara, kimisi omuz başlarına, kimisi göğüslere, şort giydiysem Quadtriceps’lere kitlenenler var. Avm’lerde Yemek katlarına çıktığınızda restoranların önünde oturan kızlar kafasını çevirip bakıyor. Bak ben erkeğim, çok aşırı beğenmediğim sürece kimseye kafamı çevirip bakmam. Yani kızların kafasını çevirip bakacak kadar çok dikkat çekiyorsun.

Bunlar sadece dışarıda karşılaştığın tanımadığın insanlar. Tanıdık kızlara ne demeli? Zaten eskiden beri tanıdıklarımın özellikle kanka takıldıklarımın yapmadıkları sapıklık kalmadı. Kolumu sıkmalar, omzumu ısırmalar, squat’lı götümü mıncırmalar. delirdin mi kız şırfıntı diyorum, kanka ama çok sevimli yha diyor. ha canım bilirim ben o sevimliyi. Yeni tanıştığım kızlar dönüp dolaşıp konuyu hep vücuda getiriyor. Ben yıllardır bu sporun içinde olduğum için alıştım artık, kendimi kaslı bile hissetmiyorum, Hep insanlar hatırlatıyor. bu sporda yıllarını geçirmiş biri oturup vücut geliştirme hakkında falan konuşmaz, artık alışmıştır.

Yani kızlar seviyor arkadaşlar, hatta 40-45 yaşındaki milf’ler neler yapıyor inanamazsınız. Kaslı vücut, karizmatik yürüyüş, kendinden emin Bilge duruş ile dikkatini çekemeyeceğiniz kadın Yok. iki kanat yapıp kollar öne doğru yürürseniz herhalde gülerler amk, sunum daha önemlidir.

Özet: gökten üç elma düştü, üçü de sineksiklet ve obezlerin götüne kaçtı.
    3 -12 ... nesgayfe
  2. 2.
    bir de kaslı erkek gerizekalı ve fakirdir yanılgısı var ki evlere şenlik.

30 yaşına gelip annesiyle yaşayan, göt kadar genç odasında sabahtan akşama kadar oyun oynayıp, ergen youtuber ve twitch yayıncılarını takip eden ve onlar hakkında sözlüklerde analizler kasan, birbirleriyle tartışan uzun pasaklı saçlı ve sakallı, okuduğu bölümden hala mezun olamamış, hiçbir geliri olamadığı için annesinin emekli maaşından otlanan, üstüne hiç utanmadan arlanmadan her gece domino's pizza sipariş eden küçük çapraz çantalı ezikler 9gag'den çalıntı birkaç espri yapabildi, birkaç komik caps paylaşabildi diye über zeki ve cool olurken, ağırlık çalışan adam gerizekalı ve işsiz oluyor. saatlerce bilgisayar başında oturduğu sandalye o koca götün baskısına dayanamayıp içine göçmüş, osurmaktan rengi sararmış, hayattaki en büyük başarısı gaming fuarlarındaki cosplay'ci kezbanlarla fotoğraf çektirmek, hala gelmiş kaslı erkeğe tövbe haşa dil uzatıyor.

bu tipler temsili:

türk kızı kaslı erkek sevmiyor yanılgısı

haddinizi bilin haddinizi, hadi eksileyin şimdi.
    2 -3 ... nesgayfe
  3. 3.
    Yanılgı olduğunu zannetmiyorum, gayet seviyorlar. Lise zamanlarımda normal arkadaşlığım olan kızlar erkek dediğin böyle göbekli olacak sarıldın mı güvende hissettirecek diyen kızlardı. Üniversite döneminde yavaştan vücudu düzelttikten sonra, ooo kanki taş olmuşsun diyip sırtıma atlamaları, evde oturup kutu oyunu oynarken, kol kaslarıma dokunmak amacıyla şaplak atmak şeklinde kaç kere karşılaştım. Hafif göbekli olduğum dönemde yaptıkları tek fiziksel temas hoşgeldin derken yanaktan öpmekti..
    2 ... just millionaire