1. 1.
    egolarının ve kıskançlıklarının yüzlerine yansımasından dolayı makyaja ihtiyaç duyan türk kızlarının içinde bulunduğu durumdur. 17 ülke gezdim bu kadar makyaja gerek duyan başka bir ırkın kızına rastlamadım.

edit: allahım, yüce rabbim sen insanlara akıl ver. makyaj videolarını izle diyenler var. be mal, o makyaj videosunu çekmek için makyaj yapıyor o, ben dışarda gezen kızlardan bahsediyorum. daha fazla yazamayacağım.
    14 -7 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    katılmadığım genelleme.

sene 2013 amerika'dayım new york'ta geziyorum bildiğin istanbul.

etraf çöp dolu, trafik, karmaşa türlü milletten boyalı badanalı insanlar.

kız kızdır abi milleti yoktur, yaradılışımız gereği bu böyledir.

erkekler kendini bir bok sanar kızlarda öyle birbirimizi yer geçiniriz.

bir nevi ego savaşı.
    11 -4 ... bilgisayarcicocuk 2
  3. 3.
    ortadoğu ülkelerindeki kızların yüzünü görme ihtimalimiz olmadığı için geçersiz bir önermedir.
    2 -2 ... apollon hazretleri
  4. 4.
    yabancı youtuber takip etmeyen cahil tespiti. ben de takip etmiyorum ama illa yapıyorlardır çoğu akım onlardan buraya geliyor zaten.
    3 -4 ... marrshmeow
  5. 5.
    Gratis mağazasının kar marjının her sene %200 artmasıda buna önerktir.
    2 -1 ... pc muhendisi
  6. 6.
    Katılmıyorum.
    Bence sen makyaj yapan kız görmemişsin. Bazıları yüz nakli yapıyor sanki ve emin ol bunu yabancılar daha başarılı bir şekilde yapıyor. Türk kızları o kadar iyi makyaj yapamaz bence. Yani genele yayarsak...
    Ha sen ülkendeki kızların genelinin senin tipine uygun seviyede olmadığını düşünüyor olabilirsin. O çok ayrı bir mesele. Ne diyim umarım egosuz, kıskanç olmayan, güzel bir kız bulabilirsin ve o da seni beğenir. iyi şanslar...
    17 -1 ... bilgisiz zeki
  7. 7.
    Japonları görmemiş yazar beyanı.
    2 -1 ... nihilistefan
  8. 8.
    yabancı makyaj videolarını izle önce.mesela Arap makyaj videolarını
    3 -1 ... yurttan sesler korosu
  9. 9.
    "az vodka vardır" ile devam mı edeceğini düşündüğüm genelleme.
    1 ... ah ben naptim
  10. 10.
    bence araplar ve iranlılar en çok makyaj yapanlar.
    4 ... entente cordiale