1. ?.
  Türk kızlarını tavlamaya çalışırken çeşit çeşit ızdıraplar çeken 5 arkadaş kızlar hakkındaki olumsuz düşüncelere sahip olmuşlar. fakat daha sonra büyükçekmece deki bir festivalde tanıştıkları yabancı kızları gördükten sonra kızlar hakkındaki fikirleri değişmiş. ulen sorun bizde değil bizim kızlardaymış bilinci kafalarına yerleşen. bu aşamadan sonra da http://www.noturkishgirl.net.tr.tc diye bir site kuran gençlerin sloganıdır.
  4 ... kapaparantez
 2. ?.
  (bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
  yürüyün be koçlarım. çok önceden şeetmiştim ben bunu. açın türk erkeklerinin önünü....*
  3 -4 ... karga
 3. ?.
  (bkz: noturkishgirl net tr tc)
  ... tfcvbg
 4. ?.
  "acaba onlar bizi* istiyor mu?" sorusunuda beraberinde getiren hede.
  ... delismen
 5. ?.
  kesinlikle katılmadığım cümle, türk kızı kadar güzel kız mı var..(kesinlikle yaranmaya çalışıyorum)
  5 -2 ... xiphoideus
 6. ?.
  marjinal faydanın alım gücü paritesiyle çapraz esneklik sistemiyle ilişkilendirilmesinden kaynaklanan makroekonomik hadisedir. *

  (bkz: kız istemeye gitmek)
  (bkz: türk kızı istememeye gitmek)
  1 ... peyderpey
 7. ?.
  guzel bir oluşum.
  1 -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 8. ?.
  (bkz: edepli kız istemiyoruz) *
  1 -1 ... rweasley
 9. ?.
  turk erkeginin bu zihniyete burundugu surece * * turk kizi icin hayirli olacak hatta ve hatta keske rusyaydi norvecti uzak soguk diyarlara goc etseler de bizi de rahat biraksalar dedirtecek zannimca her turk kizinin istenmemekten memnun oldugu/olacagi hadise.
  7 ... dmjoes
 10. ?.
  milyoner olsam 5 milyon dolar ile destek çıkacağım kampanya... zira çok güzel olan 100 türk kızdan 95i kesinlikle güzel olan bir rusla kıyaslanımıyacak kadar kendisini nimetten saymaktadır.. çirkin bir kadının bile erkek bulmasının mümkün olduğu düşünülürse bu durumu bir türk kızının anlaması çok güçtür.. çünkü bu durumu yaşamamıştır ve yaşaması zordur.. dolayısıyla bu duruma tepkili olmaları çok doğaldır.. ama br bilse rus kız, hollandalı kız ne kadar rahat.. bir bilse seksin onlar için sinemaya gitmek kadar doğal olan bir tabu olmadığını.. ama yok yanaşan erkeğe "yok yok bu beni kesin götürecek amaniiinn tersle şunu ver yolu" mantığını aşması fiziksel olarak neredeyse imkansızdır.. kısacası elemanlara tamamiyle katılmaktan bünye kendisini alamamaktadır.. ama şuda vardır.. bizde de vardır böyle hem güzel hem kibirsiz.. ama yukarıda belirttiğim üzere %5 civarındadır.. ayrıca konuyla ilgili olarak..

  http://www.datingbond.com...3766641bba35da870c24a57d0
  3 -1 ... mesqoo