1. 1.
    Facebooktan eklersin sonra kabul eder peşinden mesaj atar ben sizi tanımıyorum. Neden beni eklediniz? Tanımıyosan neden kabul ettin.
    ... isyankarbereli
  2. 2.
    özellikle sosyal medyadaki sözcükleriyle kendi egolarını kurmuşlardır.

(bkz: uff snn be slk s)
    ... jjsnezhel
  3. 3.
    https://scontent-a-ams.xx...3ec3e08e2&oe=553FF7D4
    1 ... anambunelan
  4. 3.
    tamamen cinsel açlık çeken türk erkeklerinin sebep olduğu durumdur. kim demiş hatırlamıyorum ama "türkiye cinsel açlığın afrikasıdır".
    1 ... sentezboyut
  5. 4.
    Fark ettim ki türk erkeklerinde pek ego yokmuş.
    ... esdemirei
  6. 6.
    Küçük dağları onlar yarattı sanarsınız tövbe estağfurullah. Oğlum iğrençsiniz amk iğrenç.
    -1 ... queen dinleyen adam
  7. 7.
    bunun nedeni ülke erkeklerinin cinsel acligidir.
    1 ... scilachiandfibonachi
  8. 8.
    Senin egon benim legom bebegim. Sikinti yok. Devam et sen.
    ... cavaceylan
  9. 9.
    kezboego.
    ... ebu fesat
  10. 10.
    Bence bu ülkede var bir şey. Yabancı kızlar bile Türkiyede 1-2 ay kaldıktan sonra birden kimseye dönüp bakmamaya götleri havalarda gezmeye başlıyor.

Nedenini sordum zamanında bir tanesine. Yıllar önce öğrencilik yıllarımda yabancı öğrenci olan ve yeni yeni ilişkimizi ilettiğim bir kıza tavırları değişmeye başladığında ' Neden eskisi kadar samimi ve cana yakın değilsin?' demiştim. Bana 'çirkin ve bodur kızlarınız için her şeyi yapıyor ve onların için resmen sürünüyorsunuz. Bense onlardan çok daha güzelim. Neden değerimi düşüreyim?' demişti.

O gün anladım en temizi bu ülkeyi terk etmek. Başka türlü insan gibi ilişki kuramayacağız...
    4 -3 ... eduardo elric