1. 1.
    çok doğru bir cümledir. lakin kurunun yanında yaşında yanması olayı bu durumun içindede vardır. her kürt pkk'lı değildir.
    30 -8 ... kurabiyecanavari
  2. 2.
    ne gariptir ki sadece türklerin sahip çıktığı slogandır. garip ve de ilginçtir. birileri sokaklarda bu nutukları atarken birileri dağlarda kalleşçe kurşunlanırlar. evet türklerle kürtler çanakkalede koyun koyuna kefensiz yatarlar bu realiteyi göz ardı edemeyiz. ancak pkk ya terorist diyemeyen insanları da kardeş diye bağrımıza basmamız eşeklikten başka hiçbir şey değildir.
    27 -8 ... palta
  3. 3.
    (bkz: yasasin halklarin kardesligi)
    7 -3 ... lionheart
  4. 4.
    (bkz: laz türk kardeştir bunları ayıran kalleştir) * *
    8 -1 ... armyy
  5. 5.
    Hiç kimse kimse ile kardeş değildir. Söylemlerin hepsi faşist söylemlerdir. Türk gerçeğinin farkında isek, kürt kitlesininde farkında olmak en iyisidir. Türkiye cumhuriyeti nufus cüzdanını taşıyan herkes Türk dür. Kendimize kardeş aramamıza gerek yoktur.
    6 -5 ... cehennem tanrisi
  6. 6.
    fasistlikten anladıgının ne oldugunu bilmediğimiz kesimin kardeşlikten de bişey anlamadıgını ifade ettiği , polyannanın bir hikaye oldugunu ve artık örnek alınmaması gerektiğini anlamamız için bizi perçinleyen , kongrelerinde saygısal olarak bile topraklarına bastıkları ülkenin kurucusunun posteri yerine köpeklerin resmini asan insanlara ne kardeşi ya hadisesini aklımıza düşüren söz öbeği.
    4 -2 ... thiothrix
  7. 7.
    iyi guzel de sehit eylemlerinde bir insanin da cikip ben kurdum,turk kurt kardestir,pkk kahrolsun dedigini vallahi gormedim diyerek saskin saskin dusundugum slogandir bu.
    7 -1 ... optimus prime
  8. 8.
    mantar slogan.
    2 ... dreamshower
  9. 9.
    kürtlerle kardeşlik iyimserlik veya polyannacılık değildir.bu topraklarda yaşayan bütün halklar ebediyen kardeş olacaklardır.kendilerini kalleş addeden ve en iyi kurt olu kurttur diyebilen yazarların çözümü bu ülkede sayıları on milyonları bulan kürtleri yok etmekse bu durum illet pkk örgütünün,türk ve kürt kafatasçılarının ekmeğine yağ sürecek cinstendir.
    3 -3 ... sıpa
  10. 10.
    pkk lı olması gerekmez fakat adamların huyu pis ve benim asla arkadaş olamayacağım ve bunun yüzünden kimsenin kalleş olmayacağı durum.
    7 -2 ... asabisin galiba