1. 175.
    Bir ermeni olarak asla ermeni olmayan biriyle evlenmeyi düşünmüyorum.
    -3 ... mavrothalassa
  2. 174.
    Aman allahım
    Hiç bir şeyden korkmayan ,kimseye eyvallahı olmayan kavgaci çocukları olacak.
    -3 ... baba10
  3. 173.
    Bazen hala 21. Yüzyılda olduğumuza inanmak zor geliyor. Bir düşünün yani dünya küreselleşmeye başlamış, Fransız ihtilali olmuş, Avrupa ortaçağ zihniyetini yenip çağdaş ve demokratik devletler kurulmuş, insan hakları evrensel bildirgesi bütün dünya tarafından imzalanmış... Hala sen Türk ben Kürt o Arap tartışması var. Bana göre akıl alır gibi değil. Bu bir kabile zihniyetinin yansımasıdır. Bırakın Allah aşkına! Gidin bir hobi edinin, kitap okuyun, sinemayı takip edin, bilimi takip edin, bir arkadaş edinin ne biliyim böyle aptalca işlerle uğraşmayın.
    2 -2 ... talihsiz sokak kedisi
  4. 172.
    gelin kürtse vay o adamın haline, çift iyi geçinse bile anası danası akrabası vırtı zırtı derken huzur bulamazlar bir türlü.
    yok eğer damat kürtse, gelin kefenini giysin de atsın imzayı. zira bunlar pek severler kadına şiddeti.
    3 -1 ... creme de la creme
  5. 171.
    Türkçüler tarafından şerefsiz köpek ve terörist muameledi yiyeceğiniz evlilik tipi.
    ... willtreaty
  6. 170.
    bu başlık altındaki entryler ırkçılık kokmaktadır. kutuplaştırıcı zihniyetinizi alın...
    1 -2 ... ballibabagiller
  7. 169.
    olmaması gerekendir, nevet. keşke olmasa diyorum lakin türk gelinleri hayatının ömrü boyunca köyde kalacaklarına dünyayı gezebiliyorlar, nevet.
    1 ... hzpikachu
  8. 168.
    Kırma bir ırk olarak dünyaya evlat getirmeniz mümkündür. (bkz: harry potter and the half blood prince)
    1 ... sivasli bey
  9. 167.
    --spoiler--

Bulguru ekmekle yiyecekler

--spoiler--
    Bulgur pahalı ulan!
    ... artreux
  10. 166.
    --spoiler--
    şimdi ırkçı değilim ama ailemizde bi tane kürt gelin var fakat ne yalan söyleyeyim çocuklarına bile içim ısınmıyor.
    --spoiler--

Sende alâ ırkçı mı okur Allahsız oğlu Allahsız!
    -5 ... memur oldum laaaaaaannn