1. ?.
    dikkat ettiyseniz ''türk insanının prezervatifle imtihanı'' demedim...

bu mereti alırken yaşanan gerginlik. küçük esnaftan da alsan, süpermarketten de alsan geriliyorsun ister istemez.

bazı şeyleri hala aşamamışız...
    1 -1 ... delicious
  2. ?.
    şifresi olmayan sınavdır.
    2 -1 ... cikolatamavisi
  3. 1.
    izlemesi komik olandır. ama alemin utanmazı ben olduğum için herhalde, bim'den bile alır çıkarım yani.

ayrıca ilintili;

(bkz: akşama deprem var)
    1 ... bulent basgan
  4. 2.
    kasiyer ve ya eczacı ile göz teması kurmadan yapılan alışverişlerde yüksek notla geçilen imtihanlardır.
    ... bana bira ver
  5. 3.
    (bkz: başakşehir de marketten prezervatif almak)
    2 -1 ... zigonsehpa
  6. 4.
    mahalle bakkalından almak ilkokulda trigonametri sorusu gibiyse, süpermarketten almak ise sözel bölüm okunan bir fakültede edebiyat sınavı gibi bir şeydir. *
    1 ... dun gece radyodaki deli benim
  7. 5.
    fenadır fena. karşındakinin hep şöyle şeyler düşündüğünü zannedersin.

"aha münafık, sevişicen mi zındık."
    "vay goççum, akşama deprem var he mi?"
    "oha tırtıklı aldı, işini de biliyo itoğluit."

gerçekten düşünür mü bilinmez.
    1 ... fenasi rinlerim
  8. 6.
    16 yasındaydım ve sehirdeki bütün eczaneleri dolastım. hepsinde en az bir kız çalışıyordu. sonunda sadece erkeklerin çalıştığı bir eczaneye girdim ve içerideki müşterilerin gitmesini bekliyorum kenarda, usulca... adam beni farketti ve sordu:

-buyrun?
    +(yaklaştım, sessizce) condom alıcaktım...
    -(herif bağırarak) fatih arkadaşa condom verirmisin?
    +(hay senin ses tellerine sokiiiim)

o günden beridir hep fatihten alırım...
    23 -1 ... rotundjere
  9. 7.
    ilk aldığım günü hatırlıyorum da kafam yerde gitmiştim kasaya. aldığım yer bi de bim di. ordaki türbanlı kadının kafam yerde olduğu halde bakışlarını gördüm valla. yiyecek gibi bakıyordu.
    3 ... anengineering
  10. 8.
    yas ilerledikce sekil degistiren imtihandir. * *
    mahalle eczanesinden kücük mavi haplardan almaya gelen amcalar size ne istediklerini bir türlü söyleyemezler.

ihh ihhh diye garip sesler cikararak arkanizdaki ilac dolabini isaret ederler. ve sizin gözünüze ilk carpan soguk alginligi ilaclari olur hemen yani basindaki. kas göz yaparak bi yana kaymasini isaret eden amca, hah diyerek durumu sonuclandirir.

iki paket der önüne bakarak ve alarak cikar eczaneden.
    2 -1 ... arrhenius