1. 1.
  en alt tabakadaki cahil, eğitimsiz, fakir, dünya görüşü karnının aç ya da tok olmasıyla sınırlı bireyinden; en tepedeki sözde eğitimli, kültürlü, aydın, zengin, burjuva, beyaz yakalı elit kitlesine kadar hiç bir ferdinde tek bir fire vermeyecek tespit.

  türk insanı eyyamcıdır arkadaş! her devrin adamıdır. doğruluk kavramı sadece kendi doğrusundan ibarettir. adalet kavramı sadece kendi tarafındakine işler. %99'u müslümandır ama hırsızlıktan, tecavüzden, envai çeşit ahlaksızlıktan geçilmez. dün ak dediğine ertesi gün bok deme hakkını her daim kendisinde bulur.

  tepki gösterirsen, hatasını farkedersen, "aga sen ne yapıyorsun" dersen senden kötüsü olmaz. bir numaralı halk düşmanı olursun. çünkü türk insanı kusursuzdur. asla hata yapmaz. o tamamen senin(!) ibneliğindir.

  dün kapısında yattığı, el pençe divan durduğu adamı birden bire terörist ilan edebilir ya da tam tersi otuz yıllık kansız terörirsti barış güvercini yapabilir.

  sözde ekonomi çoh eyidir ama evine kırk tane icra dosyası gelir. borçludur ödemez. ödemediği gibi de yüzsüzdür. alacaklı gözünde sahtekardır. haramzadedir. kendi yediği haramı görmez.

  türk insanı böyledir. eskiden böyle değildi ama galiba imama uydu. duvarı deldi.
  3 -1 ... serdarsl06
 2. 2.
  Doğru yolun anapın bütün yiyicileri akp ye geçmezdi öyle olmasaydı. Bunlar gökten zembille inmedi.
  1 ... gazeloglu