1. 1.
  Saygı Öztürk tarafından dile getirilen rezalettir.

  --spoiler--
  AKP Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'ın 26 yaşındaki oğlu Alihan Karacan'ın da bulunduğu bir grubun şubeye üye kaydı yaptırıldı. Havacılıkla hiç ilgisi olmayan Alihan Karacan, bir ay sonra Eskişehir Şube Başkanı olarak atandı. Geliri en yüksek, dünyada benzeri olmayan bir merkezin başında milletvekili oğlu bulunacak.

  AKP YÖNETiCiLERi

  Eskişehir sancısı devam ederken, yine AKP'li yöneticiler bu sefer de Muğla-Köyceğiz Şubesi'ne atandı. AKP'li Köyceğiz Belediye Başkan Yardımcısı, AKP'li belediye eski meclis üyesi, bir AKP ilçe yöneticisi, THK şubesine atandı. Ortak noktaları ise AKP'li olmaları, THK'ya ilk kez adım atıyor olmaları, havacılıkla uzaktan yakından ilgilerinin bulunmaması.

  Hukuk rafa kalkmış ve düzenleyici mevzuatın yerini keyfilik almış. Yasa gereği şubelerin genel kurul yapmaları, yöneticilerin bu kurullarda seçilmesi gerekirken, THK Kayyum Heyeti, 2020 yılında yapılacak olan şube olağan genel kurullarının yapılmamasını şubelere bir yazı ile bildirmiş. Anlaşılan yandaş atamaların devam edeceğidir.
  --spoiler--

  Yazının tamamı: https://www.sozcu.com.tr/...tirme-operasyonu-6039743/
  8 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Ne olacağıdı..cehapelestirilecek miydi.
  2 -3 ... tayber dogan
 3. 3.
  ismi tdk olacakmış türk drone kurumu. ihihi.
  1 ... ebu fesat
 4. 4.
  Rize hava yolları olarak ismini değiştirsek daha doğru olur yukarıda bir troll ne olacak CHP lı mı olacak demiş ulan sıgır bu ülkede yokmu hiç insan evladı hakkı ile işi yapacak illa partılımı olacak her yere kendı adamını aldı herkes kalanlar nerede ne iş yapacak.
  1 ... birimza
 5. 5.
  Kilit noktalarin işgal edilmesi. Size bir şey hatırlatıyor mu?
  2 ... yani herhalde sanirim galiba