bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yerlerde olan seviye türk halkının sadece %2o'si zekidir .
  -6 ... haytham
 2. 2.
  düşük diyenler vatan hainidir. zira o "taptığınız" atatürk; türk milletinin hepsinin zeki olduğunu söylemiştir.

  10 yıllık hükümeti rencide edeceksiniz diye kendinizi rezil etmeyin, kendinizle çelişmeyin amına koyim.
  3 -6 ... kral taytsiz
 3. 3.
  herkes kendi göre zeki olduğu için, kimse zekasız değildir, kendini yüksekte görenler vardır, o %20 olsa olsa ülkemizde ki adı zeki olanların oranı filandır.
  1 ... battaniyeli gazi
 4. 4.
  noktalama işaretlerinin göte kaçmasıyla açığa çıkan zekadır. öyle ki, iki ayrı cümle tek cümlede birleşir de o verilen yüzdeye dahil olanlar ne demek istendiğini yine de anlayabilir. böyle komiklikler falan.
  -1 ... oren bayanin torunu
 5. 5.
  tarih boyunca sürekli piştekleyerek birşeyler başaran ve çalışması için mutlaka bir gaza ihtiyaç duyulan zeka türüdür. Kendimize inanmıyor, inanamıyoruz, yapamıyor, göremiyoruz. Susmak gereken yerde konuşuyor, konuşmak gereken yerde bağırıyoruz. Enteresan bir zeka ve yapıya sahip bir ırkız.
  ... hissizhissi14
 6. 6.
  öncelikle türk halkı demek yanlış olması gereken hitap türk milletidir.

  howard gardner'in açıkladığı gibi birden fazla zeka çeşidi mevcuttur. ve her insan farklı alanlarda zekidir. bunu milletler olarak genellersek de diyebiliriz ki; her millet farklı alanlarda zekidir. bitti.
  -1 ... iyi bi gobel
 7. 7.
  an itibariyle eğer türk halkı tabiri daha yasaklanıp onun yerine türkiye halkı tabiri konmadıysa; zeka seviyesi iyi olan halktır.
  ... gothicroyal
 8. 8.
  olması gerekenden düşük olan seviye. normalde zeki olan türk halkı son 10 yılda aptallaştırıldığı için geçmişteki türk halkıyla bugünkü türk halkının zekası arasında yüksek oranda fark vardır.
  ... tanri bizimle sims oynuyor