1. 1.
  yine türk olmanın beraberinde getirdiği beyefendilik hasletinden kaynaklanır. yoksa ırkçılığa vuracak olsak işi ohoooo... nal toplatırız. ama ırkçılık kötü bir şeydir, o yüzden tenezzül etmeyiz böyle şeylere.. ne mutlu türk ırkındanım, kanım asildir diyene!
  3 -4 ... yeni pijama kokusu
 2. 2.
  (bkz: üstün ırk)
  (bkz: adolf hitler)
  (bkz: serbest çağrışım)
  3 ... kombili ev alan dombili
 3. 3.
  Ben de türküm ama "türkün kanı asildir, türk üstündür" diyenlar cahilden başka bir şey değildir, hepimiz Allah'ın kuluyuz ve Allah katında herkes eşittir.Siz neyinizle övünüyorsunuz!
  2 ... yellow2leaf
 4. 4.
  contayı yakmış adam beyler. hem ırkçılık kötü diyor hem en faşist ırkçı laflarını ediyor. adam ne diyeceğini bilememiş. hobaleeey.
  1 ... magna carta
 5. 5.
  alçakgönüllülükte toprak gibi olmamızdan kaynaklanır.
  ... sheldon v 2 0
 6. 6.
  üstün ırk yoktur yaptıklarıyla üstünleşen insan vardır.
  1 -1 ... sahruh
 7. 7.
  her ırk kendine göre üstündür. peki ırk nasıl olunur? 50 kişi toplanmışken 25-25 ayrılıp başka yerlere gittiğinde senin gittiğin topluluk kendi aralarında çoğalarak milyonlarca kişi diğer taraf ta aynı şekilde milyonlarca kişi olmuştur ama aslında başta 50 kişiyken beraberdirler. o zaman bölünmeselerdi şimdi onlar da aynı ırktan olacaklardı. bu yüzden hiçbir ırk gibi türkler de üstün ırk değildir ve ırkçı olmamak doğal bir insan davranışıdır.
  ... frizbi123
 8. 8.
  Irkci olan bir turk'e sunu sormak istiyorum efendim. Eger bugun bir ermeni olarak dunyaya gelmis bir insan olsaydin turk ustun bir irk olur muydu sence? Milletimi severim ugrunda gereken neyse veririm. Ama milletimi ustun degil kutsal tutarim. Din gibi. Diger kutsallara saygi duyarak.
  2 ... hatali da olabilirim tabi
 9. 9.
  Burası Türkiye Cumhuriyetidr, buranın resmi dili Türkçedir, dolayısıyla eğitim dili de Türkçedir. Burası bir bütündür bölünemez, isteyen gider amerikada, k.ırakta resmi dilini konuşur.. Ha, sahi bu kürtler niçin yurt dışında çatır çatır ingilizce konuşuyorlar neden anadilde eğitim haklarını o devletlerden istemiyorlar ?
  -2 ... guy muck
 10. 10.
  Her irkta, kendi irkini ustun goren insanlar vardir. buna gore de ustun irk yoktur dunya insani aynidir. kisi irkciysa eger ona gore sonuna kadar irkci oldugunu savunmalidir.bi gorusu savunabilmek icin teori de de uygulamak gerekir. adam kurtlere, ermenilere karsi irkcilik yapipta rus kizlari icin, batililasmak icin, politik olarak amerika icin en muhafazakari bile olup bitiyosa bu iste buyuk bir sorun vardir. gecin bunlari yahu laf cok, ilerleme yok.
  1 ... akrepkadini