bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    her türk gencine atasından miras kalan bi yetidir içmek, ama bu mirası kullanan var kullanamayan var bide kullanmayanlar var ki onları anlamak mümkün değil zaten.

edit: burada bahsedilen ata, atatürk değil arkadaşım. baba anlamında,dede anlamında,cet anlamında ata.**
    3 -3 ... ayyash maghanda
  2. ?.
    aşık olunan kızın herkese vermesi sonucu. bizim milletimiz böyle abi, yapıyor.
    3 -1 ... biodaddy
  3. ?.
    avrupa ulkeleri kadar oldugunu sanmamakla beraber endise vericidir.
    1 ... totiman
  4. ?.
    avusturya'da, içki içmeyi kahramanlık sanan,
    burnundan çıkana kadar içen,
    önüne gelen yerde kusan,
    yol ortasını tuvalet gibi kullanan 14-15 yaşındaki
    gençlere bakılırsa....
    avrupa'daki seviyeye ulaşmayan düşkünlüktür.
    1 ... annabell lee
  5. ?.
    musluman bir ulke olarak icki'nin verdigi maddi ve manevi zararı zevk zanneden gencler toplulugunun cogunun olmayan beyinlerinide etkisiz hale getiren duskunluk
    -4 ... big sea
  6. ?.
    bu gencimiz, erasmus denilen programla tüm bünyeyi alkole doyurabilir ve bu düşkünlüğünün zirvesine çıkabilir. türkiye'deki fiyatlar avrupanın 3-5 katıyken* bu kadar tüketiliyorsa, fiyatların düştüğünü düşünmek dahi tüylerimi inanır mısınız diken diken ediyor.

(bkz: sirozun grip kadar sık görülmesi ihtimali)
    1 ... ekmek arasi
  7. ?.
    tıpkı sigara gibi özentiden kaynaklanan dü$künlük.
    içki içen kimsenin götü tavana vurmuyor, bi anda üniversite bitirmiyor, askerliği erken bitmiyor veya içki içtekten sonra kimse bir anda zengin olmuyor. ortamına göre kararında içmesini bilmek diyelim olması gerekene. ha bunlardan ülkemizde fazla yok ama hedefimiz bu ülke olarak.

bizdeki gençlik 'abi bi kasa bira içerim bi oturu$ta, geçen oturduk arkada$larla 2 70'lik bitirdik vari, alkollü ürünleri bir nev'i güç göstergesi olarak gördüğü için dirhem yol almamız beklenemez.
    2 -1 ... whereismywings
  8. 1.
    ulan bakın çok sert konuşacağım. ben alkol kullanmam, bazen viski içerim, keyfim gelirse iki bira, bunu da ağda yaptıran karıların carcar konuşması gibi her yerde anlatmam. bugüne kadar çok sağlam içen adamların da karı gibi "içtik yeaa, alkol yeaa." diye vızıldadığını duymadım. hadi delikanlılığın adabını öğrenemedin, yediğini, içtiğini, yattığını, kalktığını ulu orta anlatıyorsun. be kardeşim kimsenin umrunda değilsin, millet sana apaçi diyor, bunu da mı farkedemiyorsun?

türk gençelerinin alkole düşkünlüğü; yoktur.

sadece dikkat çekmeye çalışan, ilgi manyakları vardır. bunlar içtim, zıçtım muhabbetleriyle ilgi çekmeye çalışır.

ayrıca zaten bu düşkünlüğün içinde olan ya da olduğunu sanan kişiler gerçekte eğlenmeyi bilmez. yarısı su olan b.klu nevizade mekanlarının biralarını içip, biraz "oovvv tarantino" muhabbeti yaparak eğlendiklerini sanırlar. hep bi şey olmaya çalışırlar ama aslında hiçtirler. bunlardan olmayın, kendinize güldürmeyin.

hayır adamdan daha fazla içiyorum, hani o da ortamı bozan insan konumuna düşmeyeyim diye. zaten tadı gaita gibin, sarhoş falan da olduğum yok, resmen eziyet çeke çeke içiyorum. o ortamı ben de yaşıyorum yani, o haltı ben de içiyorum. yani maksimum ne kadar eğlenebilirsin ki? ama bi öğreniyorum ki dün akşam çok eğlenmişiz, acayip içmişiz, süpermiş falan. ulan hadi siz ilgi manyağı gaylersiniz, bari beni rezil etmeyin. sağdan soldan böyle duyuyorum. sinirlerim tepeme çıkıyor.

hayır efendim. hiç eğlenmiyor onlar, kafaları falan da güzel olmuyor. çok çok kusuyorlar. adam tabi hayatında ortam görmemiş. apaçi nevizade barını çok büyük eğlence sanıyor, geliyor anlatıyor orda burda. dikkate almayın efendim.
    3 -1 ... bonbon
  9. 2.
    alkole değilde karizma yapma düşkünlüğü vardır.
    ... rapcimusti
  10. 3.
    italyanların makarnaya olan düşkünlüğüyle yarışır.
    ... dildilpakistan