1. 1.
  tam olarak "türkiye gençleri ilerici, özgürlükçü ve antifaşist kürdistan referandumunu desteklemeli" olacaktı ama malum karakter sayısına takıldı.

  bu benim şahsi görüşüm. devrimci bir türk genci olarak bu çağrıya bütün entelektüel gençlerin kulak vermesi gerekir. asla ve asla ırklar üzerinden bir siyaset yapma gereği duymam ama içerisinde bulunduğumuz konjöktürel yapı sebebiyle bölgesel ırak kürt yönetiminin ukkth yani ulusların kendi kaderlerini tayin hakkı kapsamında alacağı kararı gezi gençleri olarak selamlamalıyız. ortadoğu tam anlamıyla bir kazana dönüşmüş durumda. islami terör örgütleri bölgede zulm ederken tam mezopotamyanın kalbinde doğması öngörülen antifaşist ilerici bir duruş ileriye dönük hayallerin yeşermesine olanak sağlayacaktır.

  bunun türk veya kürt olmakla bir alakası yok. gün birlik ve dostluk günüdür. halkların kardeşliğinin pekiştirilmesi gereken bir gündür. bu nedenle gezici türk gençliği kürt referandumunu selamlamalı ve özgürlük ateşinde bir kıvılcım olmalıdır. selamlar.
  -29 ... don kulot
 2. 2.
  devrimci türk gencinin emperyalizme omuz vermesi de ne ibretliktir?

  kardeşim her şey petro-dolarlar için, görmüyor musun?
  o parada şii arabın, sünni arabın; türkmenin, kürdün, ezidinin hakkı var.
  neden barzani yiyor bunu?

  (bkz: biji serok obama)
  4 -1 ... derkrieger
 3. 3.
  halkların kardeşliğini sikeyim.
  6 ... numenorpatrik
 4. 4.
  git ve osman pamukoğlu oku. doksanlarda tsk sadece pkk'yla değil kdp'ylede savaştı.
  3 ... memedmyhawk
 5. 5.
  Sen Türk olamazsın amk git bi kanına baktır amkdmun kırması seni.
  1 ... motuntanhu209
 6. 6.
  adam barzani yönetiminin antifaşist olduğunu falan zannediyor herhalde. lol.

  o nickinde ki şeyden bir şeyler lapur lapur dökülüyor haberin olsun.
  ... iskit saka fatih
 7. 7.
  devrimci türk gençlerinin yanlış tanınmasından ortaya çıkan önerme. devrimci türk genci herşeyden önce beyazdır daha sonra yobaz ve kemalisttir.
  ... masper
 8. 8.
  asla Türk gençliği asla desteklemez terör bir yana sadece k*rt oldukları için desteklemem musul kerkük misakı milli sınırları içinde ve sadece oralar değil Türkiyenin doğusuda alınacaktır bugün k*rdistanı tanıyın yarın doğuyu verin benim yakınımda asla böyle bir devlet kurulamaz ve ayrıca her Türlü kominizm kapitalizm emperyalizme karşıyız bunların destek verdiği şeylerher zaman insanlığa zarar getirir ben bir Türkçü koministlerin deyimiyle faşistim benim düşüncemde bu.
  ... tengri biz menen 1048
 9. 9.
  (bkz: halkların kardeşliği)
  ... don kulot