1. 1.
    idda ediyorum tüm türk gaylar anormal birer ilgi orospusudur. bağıra bağıra konuşup sokak ortasında halkı rahatsız edecek şekilde kahkaha atarlar. turizm sektöründe bir süre çalıştığım için konuya hakimim bizim milletin gayları normal olmak yerine ilgi çekmeye çalışır. bide sokaktaki erkeklere laf atıp taciz ederler.

ama avrupanın ibnesi böylemi. adamlar hem modern hem normal.

bir gün garsonluk yaparken. 2 tane turist adam gördüm. biri kitap okuyor biri tabletine bakıyor. ikiside çok yakışıklı abilerdi yalan yok. normal giyinmişler ve çok temiz bakımlı tertipli düzenlilerdi. hani gay olduğunu anlamazsın. neyse bunların çay boşlarını toplarken aralarında bir konuşmaya şahit oldum. biri ingilizce öbürüne tatlım kalkalım mı dedi. öbürüde kitabından başını kaldırdır ve tamam tatlım dedi ve hesabı ödeyip kalktılar. (tatlım derken birbirlerine honey dediler. balım da olabilir. ama arkadaşa söylenecek bir şey değil. yanlış bilmiyorsam.) ben çok şaşırdım. çünkü eş cinsel olduklarını o ana kadar anlamamıştım bile. sonra bizim kafeye gelen türk ibneleri düşünüp ülkem adına utandım. ulan bizim yerli eşcinseller mekana girdimi. mekana eşicinsel geldiğini görmeden anlarsın. süreklü gülüşmeler kahkahalar oynaşmalar. ulan elin avrupalısı kafede oturup çay içip kitap okudu lan. örnek alın onları.
    2 -1 ... uzay muhtari
  2. 2.
    turkten gay falan olmaz. oyle biyikli kel adamlardan gay mi olurmus. igrenc aq.
    5 ... dr harleen quinzel
  3. 3.
    türk gayların anormal olması
    4 ... hala avcumda olmali yildizlar
  4. 4.
    tip ile gay olmanın ne alakası vardır, düşündürür. sıradan bir “kendi yaşadığını öyle algıladı diye” genellemesidir. zeki, düşünceli ve hepimizden daha sosyal, dolayısıyla uyumlu gay arkadaşlar vardır.
    1 -2 ... utopia woman