1. 1.
  Dün oynanan fenerbahçe-beşiktaş maçından sonra, tüm yorumlarda bunun türk futbolu için milat olması gerektiği, çok ağır cezalar verilmesi gerektiği ve fenerbahçenin 3-0 hükmen yenik sayılması gerektiği ifade ediliyor. ilginçtir ne fenerbahçe yönetiminden, ne aykut hocadan, ne de fenerbahçe kamuoyundan hiç bir dişe dokunur açıklama, tepki yok...

  Dikkat ederseniz 3 temmuz şike kumpası sürecinde de ifadeler hep aynıydı. "Bu türk futbolunun miladı olmalı! En ağır cezalar verilneli! Futbol temizlenmeli!"

  Başka takımlar söz konusu olduğunda "idare eden kararlar" veriliyor da, söz konusu fenerbahçe olunca mı "milat olmalı" oluyor???

  Türk futbolundaki her "ayar verme", her "temizlik" fenerbahçe üzerinden olmak zorunda mıdır?

  Bu maç seyircisiz sahada, kaldığı yerden devam etmelidir. Başka türlüsü fenerbahçeye ağır haksızlık olur! 3-5 maç seyircisiz oynama cezası verilebilir. Ama maç kaldığı yerden devam etmelidir!!!
  4 -8 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
 2. 2.
  Müsade etseydiniz maç devam ediyordu zaten. Müsade etmediniz. Mazi aklınıza geldi. Beşiktaşın Kadıköyde 9 kişi kalede Pancuyla sizi yenmesinin psikolojisini hala atamadınız. E doğal olarak psikolojiyi atamayınca başka şeyler attınız.

  Ağlamanın faydası yok. Hükmen mağlupsunuz. Aksi durumda bu olaylar normal olarak kabul edilir. O zaman bizde size birşeyler atarız.
  5 -3 ... rocksuperstar
 3. 3.
  20 yıl önce trabzon-fener maçında trabzonda, trabzonspor önde iken, fenerbahçe teknik direktörünün sırtına taş atılıyor. (Tribüne dönüp tahrik eden bir fenerbahçeli oyuncu falan da yok üstelik, durup dururken atılıyor). Adam yerde kalıyor ve hastaneye götürülüyor. Fenerbahçeli oyuncular içeri giriyor.

  O günki hakem her ne hikmetse, fenerbahçeli oyuncuların içeri gitmesine izin vermiyor. Maç devam etmeli diye ısrar ediyor. Hatta içeri giden fenerbahçeli oyuncuları tekrar sahaya çıkmaları için uyarıyor. Onlar da can güvenliği nedeniyle çıkmak istemiyor. Sonuçta fenerbahçe 3-0 hükmen yenik sayılıyor.

  Maç sonrası trabzon başkanı ve teknik direktörü açıklama yapıyor. Fenerbahçe teknik direktörünü korkaklıkla, şov yapmakla suçluyorlar. Fenerbahçe yenileceğini anlayınca korkup böyle davrandı diyorlar. O günlerin gazetelerini açıp bakın herşey yazıyor.

  O gün ve bugün olaylar hemen hemen aynı. Ama yorumlar farklı. Hem de 180 derece farklı. Bana öyle geliyor ki, sonuçta tff nin kararı da 180 derece farklı olacak.

  Adalet bu mu???
  1 -3 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo