1. 1.
  Stadlara yakın meyhane sayısının azlığı.
  ... zemheriayazi
 2. 2.
  Fenerbahçe ve siyaseten toepilli saraydan medyaya kadar yayılan Fenerbahçeli örgütler.
  ... hakan yavas
 3. 3.
  paradır. bu kadar yüksek meblağlarda paranın döndüğü her yerde büyük sorunlar olur. bugünkü siyaseti ve iktidarı neden yerden yere vuruyoruz ? para hırsları arşa ulaştığı için. futbolda aynı şekilde. bu kadar yüksek paralar konuşulmasa bu kadar iğrençlikler yaşanmaz. işin içerisine rant giriyor ve futbol spor olmaktan çıkıyor. bunun beşiktaşı galatasarayı fenerbahçesi trabzonu yok. hepsi aynı bataklığın içerisinde. diğerlerinin üzerine basıp kafasını bataklıktan çıkartabilen o sene veya birkaç sene işin kaymağını yiyiyor türlü türlü pis işlere girip.

  taraftara ise "sen şikecisin hayır sen şikecisin biz şöyleyiz böyleyiz sen holigansın biz medeniyiz" diye goy goy yapması kalıyor. dünyanın her yerinde eğlence olarak, hafta sonu aktivitesi olarak görülen futbol bizim ülkemizde başlı başına yaşam tarzı sayılıyor. hem cebinden para veriyorsun hem zamanını ayırıyorsun hemde bunların üstüne dert sahibi oluyorsun en yakınındaki insanlar ile sırf diğer takımı tutuyorlar diye kavga ede ede. olay spor müsabakasından çıkalı çok oldu. başta yöneticiler sonra aptal aptal şeylerin peşinde koşan külhanbeyi tipli veya efendi adam imajı veren şark kurnazı teknik direktörler ve insanların bir ömür çalışıp kazanamayacakları paraları 2 sene içerisinde kazanan sonradan görme futbolcular. türk futbolunun en büyük sorunu başta para sonra türk insanının ta kendisi.
  3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  siyaset.
  ulan top tepme işine başbakanın c.başkanının ya da siyasi partinin müdahale etmesi de neyin nesidir. bırakın insanlar top tepsin diğerleri de 2 saat eğlensin bira içsin fıstık yesin gol olunca zıplasın diğerleri üzülsün küfür etsin stres atsın. şu pis ellerinizi çekin stadlarımızın üzerinden.
  ... gri sehrin adami
 5. 5.
  futbol severlerin çoğunun ruh hastası, saldırmaya meyilli içlerinde gizli katil bulunduran sorunlu tipler olması.
  ... emeklibebek