1. 1.
    gün geçtikçe türk futbolunun geriye gidişini varsayarak, bu yabancı topçuları görmek istemeyen kişi beyanı.

ben ülkemde yabancı topcu izlemek istemiyorum.ben tarik camdal,gökhan gönül ve volkan demirel ve adam gibi adam olan arda turan abiyi izlemek istiyorum.

bu bakımdan bir an önce sınır gelmeli ve yabancı topçular ülkeden gönderilmeli.

bizim on numara emre belözoğlu gibi oyuncumuz var her türlü de maçları kazandırmaya yeter.

yok gomis gelmismiş yok soldadoymus felan zıkkımın kökü, hikaye bunlar sözleşmesine eline verin yollayın.

yabancılardan dolayı türk yıldızlarımızı izleyemiyoruz.avrupa da ise sikko takımlara eleniyoruz.sırf bu yüzden başka sebep yok.

türk topçular olsaydı şampiyonlar ligini hatta rusyada ki dünya kupasını çoktan türkiye'ye kazandirmistik.

bu duruma karşı çıkan varsa ülkeyi terk etsin.

ben yabancı vasat topçular için bein sports'a para vermek zorunda miyim?
    bir an önce sınır gelmeli yoksa üyeliğimi iptal ettirecem.
    -5 ... s h a k t a r v8
  2. 2.
    sonuna kadar evet evet evet.
    ... direksiyon elymde
  3. 3.
    turk futbolunun kurtulusu butun comar turk futbolculairn lisanslarini yirtmakta saklidir.

ne kadar cahil comar turk futbolcu varsa bir an once kovulmalidir...
    ... wake up neo
  4. 4.
    yabancı sınırı sadece tarık çamdal, ozan tufan gibi adamların yılda milyonlarca euro kazanmasını sağlar...

yabancı serbestisi ise mariano gibi adamların yıllık 2 milyon euroya oynadığı yerde rekabeti arttırıp yerli oyuncuları daha da hırslandırır.

bunu savunan da sikko oyuncuların menajer tafyası olur anca.
    -1 ... flat head
  5. 5.
    Kesinlikle sonuna kadar evet diyorum.
    ... haylaz adam 34