1. 1.
  pala bıyıklı,göbekli kıllı pis adam imajıdır.yabancılarca nedense akla türk erkeği denildiğinde bu tiplerin gelmesi çoğu böyle olmayan türk erkeklerini üzmektedir.bu tarz bakımsız erkeklerinin doğruluğunun yanında çok bakımlı iyi giyinen ve yakışıklı erkeklerde oldukça mevcuttur türkiyede.

  almanyada zamanında bakımlı ve kültürlü, almancasıda çok iyi olan bir türk çift'e alman ailelerinin siz türk olamazsınız çünkü çok bakımlı ve kültürlüsünüz türkler pis insanlar, bakımsız ve kötü giyinirler dediğini hatırayı yaşayan çiftten duydum. bunu duymak beni bu başlığı açmaya itti. komik bir yanı olsada imaj açısından aslında acı bir hatıra.
  ... bluetiger
 2. 2.
  antalya'da çalışan göç yoluyla çeşitli yörelerden gelmiş abazaların en büyük katkısı olduğunu düşündüğüm olay.
  (bkz: hepimiz türk değiliz)
  7 ... keep on rising
 3. 3.
  çok sikici olmalarının da etkisi olduğu düşünülendir. * *
  1 -1 ... nickbulanakadarcanimcikti
 4. 4.
  türkiyede süper imajları var ya! yurt dışındaki imajları neden kötü acaba ?diye sorduran başlık.
  1 ... emi13
 5. 5.
  (bkz: kürt erkeği)
  2 -1 ... kavlak devedikeni
 6. 6.
  türkiye de bulunan türk erkeklerinin kötü imajınında çok farklı olmadığını düşünmekteyim. ha avrupa ha türkiye. bence bu genellemeye bütün türk erkekleri diye yaklaşmak da cok yanlış. nacizane düşüncem.
  1 ... egoist1987
 7. 7.
  Ülkede bakire kız bırakmadıkları için sevilmezler.
  -1 ... anakin
 8. 8.
  valla bekarken ukrayna, rusya bulgaristan, suriye, israil, yunanistan, norveç, filipinler, çin, japonya, almanya, Romanya, güney afrika'da ülkemi en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum.
  ... nikimyirmikarakterli