1. 1.
    rezalet ötesi bir konudur. şu türk erkekleri biz kadınların ruhundan, isteklerinden hiç anlamıyor.
    -14 ... pekis sinici
  2. 2.
    önce bi kadın olduğundan emin ol da erkekleri eleştir amk.
    8 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    sen öle san;

https://img-s2.onedio.com...41872eec20a2d901cfd76.gif
    3 -2 ... true
  4. 4.
    olsa anlardık herhalde .ouvvvvvvv
    2 -1 ... sososo
  5. 5.
    Aptalca beyan, genellemek lüzumsuz. Daha önce biri bana çok naif ve güzel karakterli olduğumu söylemişti. Demek ki ruhundan anlamışım.
    -4 ... yoksul genc
  6. 6.
    pekis sevişelimmi.
    4 ... pillars of creation
  7. 7.
    kadında ruhmu var? anca duydum.
    6 -1 ... donjuan5
  8. 8.
    Kadinlarin ruhu mu var aq ben bir sey dusunene kadar onlar o isin binbir turlu seytanligini dusunuyor. Kimse bana kadinlar masumdur falan demesin. Sila da dayak yemedi bu arada o kadin da dayak yiyecek goz olmadigini bilmeyen aptaldir. Zavalli ahmet kural a oldu olanlar adam rezil oldu.
    4 -3 ... jetskiyokatskivar
  9. 9.
    kısmen doğru olan önerme, zira türk erkeğinden öte, erkeğin kadın ruhundan anlıyor olması evrensel anlamda sıkıntılarla dolu bir durum. türkiye özeline bakmak gerekirse, savında haklılık payı olan türk kadınının bu sebeple kısmen kadınlığı unutmuş olduğunu görmek de ne yazık ki mümkündür ve durum bir kısır döngüye girmektedir. yani, türk erkeğinin kadın ruhundan anlamaması, kadının kadınlığını unutmasına yol açarken, kadının kadınlığını unutuyor olması da, türk erkeğinin kadın ruhundan anlamıyor olmasına katkı yapmakta oluyor. işin ilginç yanı, kadın ruhundan anlayan türk erkeğine olan inanç da azaldığından, bu tür erkekler de "türk erkeği kadın ruhundan anlamıyor" genellemesine katılarak, kısır döngü güçlendirilmiş oluyor.

özet ve öneri; genelleme ile çözülemeyecek bir durum olup, herkesin kendi mikro hayatı temelinde ele almasının genel anlamda daha faydalı olacağı düşünülen bir durumdur.
    1 -5 ... bayukala
  10. 10.
    --spoiler--
    gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.
    --spoiler--
    5 ... ooyunbozann