1. 1.
  dün mini etek ile ilgili entri girmemin saniyesinde kalçaların güzeldir yavrum mesajı gelmesi
  bugün sütyen ile ilgili entri girdikten sonra;

  "giydiğin sütyen ile memelerin arasında bağlantı kurarak kopçanın demirinin yaptığı baskıyla sinirlere uygulanan basıncın beyinde acıyı ne kadar hissedildiğini merak ettim."
  ve ardından:
  "ben sosyologum. topluma zarar veren nesneler ve kaynakları hakkında araştırma yapıyorum.hazır bi konu bulmuşken sormak istedim.bilime yardımcı olmak istemez misin?"

  mesajı gelmesi ile erkeklerin kız bulma sevdasında siki tutması ile sonuçlanan hadise.

  kızların da işi zor diyeceğim ama öyle başlıklara saçma sapan yazarsanız böyle oluyor işte. bu tür klavye orospusu olan kızların çoğu da aklımda. bazen gitmeyim üzerlerine diyorum da her iey de bir yere kadar. sanal alem diye her türlü rahatlığı yapmayın ya da ben görmeyim valla yakarım çıranızı.
  her türlü ortamdan kız düşürülür, sevilir yakınlaşılabilir öpülür falan ama her şeyin bir adabı var.

  nick sormayın. söylemeyeceğim.
  2 ... cahil profesor
 2. 2.
  (bkz: uludağ taşak kokusu)
  2 ... cahil profesor
 3. 3.
  aslında yaratıcı yaklaşımlar...
  ... mubayka
 4. 4.
  gerçekten çok zordur. karıya kıza laf at, laf atmıyosan bakışlarınla dürt, akşama kadar maç konuş, ye, iç, sıç, uyu. ki bunların 7/24 zamanlarını harcadıkları cinsellikten bahsetmiyorum bile. işleri dahada zorlaşmasın diye.
  ... aglaya ivanovna
 5. 5.
  sol frame deki saçma başlıklardan rahatsız olan yazarların bunu dillendirmemesi gerekirken dillendirerek hep saçma başlıklara entry girmeleriyle oluşan primden kaynaklanan sorunlar silsilesinin geldiği vahim durum gibi duruyor.
  ... hmmer