1. 1.
    Çoğunluğuna göre Her yönden kanıtlanmış gerçekliktir ...

▪︎ Mutfakta desen; iki yumurta kırmayı bilmezler. Bu yüzden evlenirler. Sırf eşleri hizmet etsin diye. Yazık durumdur ...

▪︎ Yatakta desen; söylemeye hacet yok. Erken havlu atan güruhtur ...

▪︎ Sosyal hayatta; anca kendi istedikleri yerlere giderler. Fikir alma yoktur ...

▪︎ karakterleri; tartışılır. Saygı, sevgi, hoş görü ve de anlayış yok denecek kadar azdır. Kıskanç mahluklardır ....

Yazık ya. Çekidüzen verin kendinize. Yoksa hep loser olursunuz ....
    11 -18 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    kötü erkekkerin her yönünü tatmış insan düşüncesidir. yazık ya düzene koyun kendinizi yoksa hep kötü erkeklerin fav. kezbosu olursunuz.
    4 -2 ... insan beser sasar
  3. 3.
    şahsen vasatın altında olduğumu düşünüyorum ama mutluyum.
    2 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  4. 4.
    bütün toptancı hükümlere karşı olduğum gibi katılmadığım durum.

ancak bunu söyleyen insanda nasıl bir kader varmış ki bu derin tespitleri yapacak kadar kötü türk erkekleri ile beraber olmuş. üzücü.

Üstelik bunu söyleyen yazarın audisi var. iyi otomobil seçmiş ama iyi erkek seçememiş anlaşılan *
    -1 ... denizin sonsuz maviligi
  5. 5.
    Vasat iyidir vasati kırk çöp.
    ... kalahari 1
  6. 6.
    (bkz: ağlama melis)
    (bkz: yallah ağlama duvarına)
    1 -1 ... vatanseverterrorist
  7. 7.
    başlıktaki ilk entryi okuyunca katıldığım durum. mutfakta yardım desen etmezler mutfaktan anlamazlar bir çay yapmak için dahil girseler mutfak düzenini bozarlar
    cinsel ilişki durumunu kimse anmak istemesede sıkıntı sonrada aktara ya da eczaneye gidip bir arkadaşım için cinsel güç arttıran şu ilaç şu bitki lazım.
    sosyal olarak illede benim dediğim olacak
    sevgi saygı yok az denilecek kadar az olanlara da halk kılıbık diyor demiyor ki adam insan olmuş biz olamadık.
    1 -1 ... nick koymayi unuttum
  8. 8.
    Ne yapalım, eldeki mevcut bu.
    1 -1 ... kezi
  9. 9.
    bazıları için geçerli önermedir. genelleme yapmak doğru olmaz. insanlar ve istekleri değiştiği için sana vasat gelen şey başkasına şahane gelebilir.
    ... yapacakbiseyyok
  10. 10.
    Türk erkeklerinin vasatlığı kadar Türk kadınlarının da vasatlığı tartışılır. özellikle de günümüzde. zengin olsun da nasıl olursa olsun mantığı ile hareket eden kadınlarımız bu tür meseleleri çok yaşıyor. insanın karakterini sevin cebini yada tipini değil bakın o zaman nasıl mutlu oluyorsunuz. o kadar çok kadın gördüm ki erkekleri kullanan kullanmaya çalışan hatta evlilikleri dostlukları bitiren o yüzden bu eleştirel parodiyi cinsiyete yönelik değil genelleyerek yapmakta fayda var. sen erkeğin cebini seversen o erkekte başka bir şeyi sevebilir. Bundan daha normal bir şey yok.
    1 -3 ... tunnea12