1. 0.
  cinselliği yaşayarak değil tv pc başında izleyen geri zekalıların sorunudur. evet..
  1 -2 ... cihaner
 2. 1.
  muhafazakar, eşinin orasını burasını emmeyi, kendinin orasını burasını elletmeyi, hatta kadıının ilişkiden haz almasını günah sanan er kişilerin çoğunluğu oluşturduğu bir gruptan gayet beklenen bir fizyolojik tepkidir...
  ... personna non grata
 3. 2.
  Türk kızlarıyla alakalı bir durumdur.
  2 -1 ... merrick
 4. 3.
  Kardeşim sen erkek değil miydin ya. Bir öyle bir böyle entry. Türk erkekleriyle uğraşacağına sen ilk önce bir edebini takın. Saçma sapan feministik ayakları. Bu da moda oldu hee. Nedir bu be...

  Edit:türk erkekleri diyorsun ama bir şu ülkenin sınırından çık bak boşanma olayları en fazla hangi erkeklerdeymiş çamur atmayın türkiyeme.
  7 -2 ... kale3112
 5. 4.
  Aslında bu erkekten ziyade, içinde bulunduğu toplumun cinselliği bir tabu olarak görmesi ve kişilere bu konuda baskı yapmasından kaynakladır.

  Ergenliğe yeni adım atmış kişi zamanla çevresinin dayatmaları ve ahlaki öğretileri yüzünden, ileride bu tür sorunları yaşamak durumunda kalmaktadır.

  Yakalanma korkusu ile hızlı yapılan mastürbasyon, "aşırı pornografik" video izlemek ve haftada 4-5 defadan fazla kez mastürbasyon yapmak, 'bilimsel olmamakla birlikte' erken boşalmaya sebep olan birtakım nedenlerdir.

  Bu tür durumlarda yapılması gereken, ilk önce bir uzmana başvurmak ve onun izleyeceği sağlık yöntemine uymakla birlikte, cinselliği hayatınızın içine sokmalısınız, onu bir ihtiyaç olarak görüp, giderilmesi gerektiğini ve bunun en doğru yolunun sevişmek olduğunu anlamalısınız.
  2 ... kendi kendine kendini arayan
 6. 4.
  Doğrudur sebebi az sevişmektir.
  1 ... yakov
 7. 5.
  Bir amerikan eri yılda ortalama 1000 atış yapar. Delta force gibi ozel birimlerde bu sayi ayda 3000 atışa kadar çıkar. Bir türk eri ise askerliğini bitirene kadar ortalama sadece 9 atış yapar. Sonuç olarak; ne kadar çok pratik yapılırsa mükemmelliğe o derece yaklaşılır.
  1 ... konglamere lenf nodu
 8. 6.
  türk kadınlarının cazibesinden zaaaar dermişim.
  ... teflon
 9. 7.
  performans düşüklüğünden terkedilme stresi yaşayan türk erkeğinin savunma mekanizması. nereye gidersen git böyle,sen iyisi mi gitme taktiği.
  ... deli anlamindaki de
 10. 8.
  Benimle yattığını hatırlamıyorum! Bu sonuçlara nasıl ulaştın?
  ... usayavuz