1. 1.
  türk erkeklerinin cinsi münasebet sırasın da en çok 2 defa boşalmasıdır.

  oda bazı durumlar da olabilen durumdur.

  yani şöyle ki; mesela adam 3 aydır cinsel aktivite içerisinde değildir ve de anca o şekil de 2 kez partnerini, karısını, ya da sevgilisini mutlu edebilir. aslın da bakarsanız bu da kesin değildir. ahhaaha. yahu iyi ki varsınız hemcinslerim, tamam biliyorum yeterli beslenemiyorsunuz o yüzden vahim durumda kalıp anca o kadar dürtebiliyorsunuz ama ne yapayım işte gerçek bunlar.

  ne almadım ki ben bu işten şimdi?. güçsüzsünüz güçsüz sizler,*, hayır bir de neden sevgili arıyorsunuz ki bu şekilsizlikteyken onu da anlamıyorum he vallahi, aga belki o kız içinden ne hayaller kurup seni adam sandı da 4 5 patlatır diye hesap ettiyse ne olacak sonrası peki?. bu kadar da bencil olunmaz ki yahu!. 2 defacık sonra dön götünü yat, oh be işe bak be ne güzel hayat öyle ya!. siz bu halde bence evlenmeyin bile moruklar, yazık karınız olacak kadına da yazık, çok açık konuşmak istemiyorum kalbiniz kırılmasın diye ama sonra sonra o kadın sizi aldatmazsa da ben bir şey bilmiyorum. aha buraya yazdım. mutluluklar. bu kafa ve vücut yapısı sizde varken mutlu olmanız biraz zor ama neyse işte. ahahha.
  6 -17 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  (bkz: postacı kapıyı iki kere çalar)
  6 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim
 3. 3.
  hiç boşalamayan(ya da halk arasındaki tabirle orgazm olamayan) türk kadınlarına kıyasla 2 iyi bir rakam bence. şimdi bazıları diyecek ki kadın orgazm olamıyorsa erkeğin suçu re rö rö, vs vs... siktir lan! kabız olsanız erkeklerden bileceksiniz. erkek tarafından dikilirken orgazm olamıyorsanız eğer bu sizin hissiz bir ayı olmanızdan kaynaklıdır.

  edit: ayrıca (bkz: tokyo kızları drift atar bizimkiler anca trip atar)
  7 -3 ... konglamere lenf nodu
 4. 4.
  katılmadığım tespitdir. zira kişiden kişiye göre değişir. misal benim serkan diye bi arkadaşım var çıkarmadan 5 atıyomuş. metin var o da ön sevişmede bile 3 kere boşalıyomuş. aykut var dediğine göre gece 11 de sevişmeye başlayıp sabah 5 e doğru yorulup bırakıyomuş. samet'den bahsetmiyorum bile, 9-10-11 kadın ' yeter artık canım acıyor '' diyene kadar pompalıyomuş. bunlar yalan mı söylüyor amk. herkesin bu tip 3-5 arkadaşı olsa türk erkekleri ortalama 4 ten aşağı yataktan inmiyor demektir. 2 çok az cidden. yalan bu.
  6 -2 ... kukla
 5. 5.
  iki yumurta bir sucuk haricindeki erkeklerin ortak sorunu.
  4 -1 ... kuyruk yagi
 6. 6.
  direkt, erken boşalma sorunu ile alakalı bir durumdur. kadın ilişkide 20 dakikada tatmin olma duygusuna erişiyorsa; erkeğin bu süre içinde ne kadar boşaldığının bir anlamı yoktur. yeter ki kadına yeterli süreyi sağlayabilsin.
  ... candylebarisik42
 7. 7.
  iki ye kadar tat aliyorsa iki taraf bence sorun yoktur. (bkz: ibrahim dizlek düşme)
  ... astotem
 8. 8.
  en fazla iki kez yiyebilen yazar söylemidir. genelleme yapıldığına göre istatistik tutulmuş.
  12 ... dreamofrock
 9. 9.
  (bkz: yine duşa soktun kardeş)
  4 ... kezban hunter
 10. 10.
  önemli olan kaç defa yaptığın değil bir defada nasıl yaptığındır.
  2 ... baksana bi