1. 1.
    tanım : türk erkeklerinin çoğunun kendini komik sanması ama olmaması durumundan kaynaklanan durumdur.

ben bile daha komiğim sizden, neyin kafası bu?
    6 -7 ... liz queen
  2. 2.
    haklı tespit kendimden biliyorum.
    8 -2 ... bedreddin
  3. 3.
    olmaması durumundan kaynaklanan durummuş.

çok başarılı tespit.
    3 ... kalemime sinek kondu
  4. 4.
    Türk erkeklerin paçoz olmasıyla eştir.
    Allan abazanları.
    20 -4 ... kendini sevmekle basla
  5. 5.
    türk erkeklerinin aslında bi eşiği var; o eşiği aşabildiğinde güçlü görünme zorunluluğu da, ego da, hırs da ve belki korku da silikleşiyor.

evet sikleri çok çabuk kalkıyor ve onu her deliğe sokmak istiyorlar. evet seks yegâne gündemleri. evet geneli cahil ve bakımsız. fakat bu engeller aşıldıktan, yani ona; "beni sikmeyeceksin, ne şimdi, ne daha sonra" bilgisi öğretildikten sonra baya baya dost olabiliyosun.

ben seviyorum türk erkeğini. övdüğüm ya da sövdüğüm anlaşılmamış olabilir; övdüm aslında.

eved.
    11 -5 ... agnottott
  6. 6.
    Haklı tespit ben kendime gore degilim ama dışardan gorenlere veya tanıyanlara gore itici olabilirim. Kendimi değerlendirirsem gayet girişken, içten ve samimi biri olduğumu düşünüyorum. Kendimi beğenmiş hiç değilimdir . Hatta bir hiç gibi yaşar ve hareket ederim.
    3 -1 ... elvis presley
  7. 7.
    itmek, azerbaycan lehçesinde çok farklı bir anlama gelir. itici erkek derken ne kastettiğiniz önemlî bu yüzden.
    Tanım: türk erkeklerinin gerektiğinde çok itici olması.
    1 ... bendoktordegilimhekimim
  8. 8.
    kişiye göre değişebileceği için yanlış olan önerme.

çıkarıp gösterelim istersen, o zaman anlaşılır neyin kafasıymış.
    ... alfisti
  9. 9.
    Umurumda olmayan durum.
    ... endless pain
  10. 10.
    bu konuda kızlara kısmen katılıyorum. bak kısmen dedim, havaya girip şımarma hemen amına koduğum.

erkek milleti malesef kızların basit yapıda bir canlı türü olduğunu anlamayıp onların her hareketinden tonlarca anlam üretip bu yönde onlarla diyaloğa girmeye çalışıyorlar. çok yanlış hareket. kızların dediklerine değil yaptıklarına bakarsanız her şey onlar için çok daha kolaylaşacak.
    ... dakandaz