1. 1.
  artık adriana limaya bakıp otuzbir çekmekten helak olmuş, bizim gibi harika türk kızlarına kezban diyen ama ter kokusunu bütün mahallenin duyduğu türk erkeğine yapılan çağrıdır.
  lütfen spor yapın, boyunuzu uzatın(her anlamda) , daha geç boşalın, kıllarınızı alın, üçgen vücut ve sixpack iyidir bunu unutmayın.
  3 -4 ... galaksiler arasi yolcu
 2. 2.
  cinsiyetini ifşa edip bende güzelim bende adriana yım demeye çalışan, beyin kasından çok karın kasına önem veren, boyunun işlevden önemsiz olduğunu anlamamış ergen çırpınışı başlıktır. insanın kasıyla, boyutuyla statü kazanacağına inananlar için geliyor **
  3 ... east for west
 3. 3.
  çağrıyı yapmadan önce umut sarıkaya ve dürüm karikatürünü bayanların önce bir durup düşünmesi gereken olaydır.
  1 ... ekonomiktuvaletkagidi
 4. 4.
  doğru düzgün don giyin. yok giymedinizse olur olmaz yerde çömelmeyin. valla kıllı poponuzu görmek mide bulandırıcı oluyor. ben şahsen hemen o an lezbiyen olabilirim yani o kadar iğrenç. bir kadının memelerinin üstünde kıllar çıkmış gibi önünde diz çökmüş duran iki lob hiç estetik değil hiiiç değil. bak aklıma geldi içim kalktı lan.
  1 ... thelma
 5. 5.
  cumartesi gününde ki halı saha maçına taraftar desteği vermek isteyen türk erkeklerini bekleniyor.
  ... mecburmuyum
 6. 6.
  Kısa kollu gömlek giymeyin. Mümkünse açık mavi. Yerim.
  1 ... nickim benimdir
 7. 7.
  yurttaşlarım! romalılar! lütfen kadınlarımıza bu kadar yoklukta olduğumuzu belli etmeyelim. bu kadar onlara ihtiyacımız olduğunu hissettirmeyelim. onlara kezban diyeceğimize, hiçbir şey demeyelim. biz biraz susalım, bırakalım onlar konuşsun. inanın bana talep bu kadar çok olunca götün havada olması kadar doğal bir şey yok. talep etmeyi kesin, bırakın onlar arz etsinler. saygılar.
  1 ... fanfinifinfon seksi don