1. 14.
  daha beni tanımadınız kızlarswh
  şaka maka sevgili olayım diyorum seveyim diyorum yok yani olmuyor. hepsi bir ego bir pantol belde gibisinden. arka ceptede telefon. la ben napim sizin gibi kìzlarla sevgili olup kendimi kısıtliyim. ha varsa bunları yapmayan düzgùn sevecegim biri affetmem uzun bir ilişki için talib olurum. ama yok işte.
  tek sorunum fakirlik. fakiriz üstümüz başımız marka ve yeni deil diye yüzümüze bakmyor kızlar. altta araba olsa şekil olsam doluşurlar.
  3-5 tane zengin pici ya da abazanın lisede-üniversitede peşinden koşup. erkekler hakkında ne güzel genelleme yapıyorsunuz.
  1 ... i ll follow my fucking dreams
 2. 263.
  allaha çok şükür. girmediğim genellemedir.
  2 -1 ... pileyboy necati
 3. 264.
  Beklentisi über düzeyde olan erkekler güruhu.

  Hayata dair zor olan bütün görevleri kadınlara yüklemek isterler.
  Kadın temizlik yapsın, yemek yapsın, çocuğa baksın, çalışıp eve destek olsun, dışarıya çıkmasın ama ben dışarıya çıkınca çene yapmasın, bakımlı olsun ama kimse ona bakmasın!?, aldatırsam bağışlasın yuvayı ayakta tutsun... Bu liste böyle uzar gider.

  Siz kendinize sevebileceğiniz, sadık kalacağınız ve yaşlandığınızda ona el ayak olabileceğiniz bir hayat dostu aramıyorsunuz sevgili türk erkekleri.
  Güzelliğine aldandığınız, bir şekilde etkilendiğiniz kadınların hayatına girip hevesinizi alınca da ilgisizlikle, yalanla, ihanetle en sonunda da ayrılıkla onu eksiltiyorsunuz. Can yakıyorsunuz.

  Tek derdi tek gecelik ilişki olan kalitesizlerden hiç bahsetmiyorum. Onlar zaten nitelikli insanların menzillerine giremezler.
  7 -5 ... milyonlarinbacisi
 4. 265.
  Eleştirmek kaşarlara düşmez.

  Gerçek kadınların anlayabileceği erkeklerdir.
  4 -4 ... i like to move it
 5. 266.
  Araçla giderken yolda gördükleri karşı cinse neden korna çaldığını anlayamadığım bir grup. Nabacak kız, "çocuk çok güzel korna çaldı" diyip arabanın peşinden mi koşturacak? Sanırım aradığım erkeği buldum, yıllardır korna çalanlar arasında en iyi çalan buydu deme ihtimali yok. Olsa da gerçi senin arabana yetişecek kadar hızlı koşamaz. E yani mantıksız. Kendi anasına bacısına korna çalsalar en büyük delikanlı olur ama. Korna Çalmayın oğlum gördüğünüz kızlara. Azıcık delikanlı olun.
  5 -3 ... pseco
 6. 267.
  seks yapamadığı halde , yeni seks yapmışcasına ter kokan insanlardır.*
  3 -1 ... rockstar
 7. 268.
  Siz kadınlar, layık olduğunuz erkeği bulup ondan tiksiniyorsunuz. Lan siz kimsiniz? Kendinizi abaza ortak noktası yapıp, tipsizler üzerinden varsayımlar üretiyorsunuz.

  Türk erkeği evcil hayvan gibidir. Oyun arkadaşıdır uysaldır. Ulan tek istediğimiz sevilmek. Siz nefes alın yeter diyoruz halan yaranamıyoruz. Türk kızlarını savunurum ama her şey dozunda goçum.
  3 -1 ... mister elbir
 8. 269.
  Çıktıkları yeri beğenmezler.
  ... kuruyapraklarvesonbahar
 9. 270.
  Kezbanların çirkin yaftalamalarına maruz kalan, yurtdışındaki kızların ( özellikle Polonya ) mumla aradığı erkeklerdir.
  Tipsizide küfür eder yakışıklısıda.

  Misalen
  türk erkekleri
  2 -2 ... pileyboy necati
 10. 271.
  Büyüyün biraz yuh ya.

  Erkekler vs kadınlar mantığından çıkıp insanları cinsiyet ayırdetmeden yargılamayı bir gün öğreneceksiniz.

  O gün her şey çok farklı olacak.
  1 ... pembe inci tanesi