1. 169.
    sokak da gördükleri kadınlara et muamelesi yapan varlıklar.
    1 ... deli geliyor deli
  2. 170.
    türk kızları tarafından değerleri bilinmeyen, DNA'sında erkeklik hormonunun en fazla bulunduğu canlılardır...
    ... anchovy1987
  3. 171.
    leş gibi kokmuş çorabını laptop arasında unuturlar.
    ... oysaki
  4. 172.
    bazıları o bir köpekle ilişkiye girecek kadar iğrenç ve midesizdir. *
    2 ... cok da tnn
  5. 173.
    kendisine sorulmadan pipisinin ucu kesilen ve erkek çocuklarına sormadan onları da sünnet eden türlerdir.
    1 -1 ... annabell lee
  6. 174.
    neslinin özenle korunması gereken varlık.
    ... aaatttmmm
  7. 175.
    ne dersek diyelim yinede seviyoruz sizleri.
    ... hakkindaherseyiduymakistiyorum
  8. 176.
    genellikle 170-180 arasi ya balık etli yada oldukça zayıf olan ama kendini gayet fit zanneden kıllı ,kara kaşlı ,kara gözlü, tutarsız ve hijyensiz türdür. Evlenirken bakire bayan arayan fakat aynı zamanda rus kızı isteyen, zeka seviyesi ilkokulu aşmayan kişiliklerdir. Bu tür zaten kendi ırkının kızlarından hoşlanmayan türdür. en fazla 40 yaşlarında hayattan soğumuş bir amacı kalmamış çalışmaktan ve evliyse evlilikten bıkmış bunalımlı kişilerdir. istisnaları vardır ki onlara kurban olunur, haklarını yemiyelim hiçbir ırk sevdiklerini onlar gibi kollayıp sahip çıkamaz. yeri geldimi muhteşem kalpleri vardır duygusal,korumacı,sevecen fakat bunlar dakikalar sürer mesela reklam araları.
    3 ... ynleaf
  9. 177.
    ikiye ayrılır ve futbol oynarlar.
    1 ... frekans
  10. 178.
    not: türk erkeğiyim.
    iyilik yönleri daha ağır basar. (bana göre) mesela en önemlisi misafirperverdir. arkadaşına evinin kapısını sonuna kadar açar. eve geldiğinde, elinden geldiğince iyi ağırlamaya çalışır. gerekirse misafirine kendi yatağını verir, koltukta yatar. durumu kötü de olsa, aylardır boğazından et geçmemiş olsa da misafir olduğu için gider en kaliteli etten alır. yedirir içirir. memnun etmeye çalışır.
    ... channingtatum