1. 1.
    Temsili.
    türk erkekleri vs feministler
    4 -1 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    bir yanda postmodernist dejenere bati usagi feministler, diger taraftan geleneklerine toresine bagli, helal sut emmis ter temiz dogu roma erkegi.

kazanan zaten belli.
    6 ... arxaggelou
  3. 3.
    Rüyama girse ödüm patlar korkudan. Gerçek feminizm bu değil.
    2 ... gazeloglu
  4. 3.
    Feministlerin türk erkekleri ile imtihanı...

Of nolurdu başka bir coğrafyada feministliğimizi ağız tadıyla icra etseydik? Bu erkeklerin iqsü 5 felan, idrak kapasiteleri sınırlı çünkü.
    4 -7 ... essy
  5. 5.
    türk erkeklerine hakaret olan versustur. bakmayın siz feminiklerin cırladıklarına, bi sıkımlık canları var.
    3 ... agnostos
  6. 6.
    yüzünüze tükürmek istiyorum ama ondan da anlamazsınız. neyi tartışıyoruz şuan onu bilmiyorum ama kesin biz haklıyızdır gene.
    1 -1 ... loveneverdies
  7. 7.
    Turk erkekleri feminazilerin korkulu ruyasidir. Cunku turk erkekleri meric degildir.
    1 ... rebel12
  8. 8.
    Bu ülkenin erkekleri ile feministleri arasında tek fark testisleri ve klitorisleridir.
    Tabi ki istisnalar vardır ama onlar istisna olduğundan kaideleri bozamıyor.
    1 -1 ... thebiggraywolf
  9. 9.
    eğer bir feminen tanıdığınız var ise konuştuğunuz konunun nereye gittiğini anlamazsınız. 10 saniye içinde ağzınıza edilebilir. yanlış bir şey söylemediğiniz halde.

türk erkeklerine gelince onlara belli olmaz. bir feminenin üstüne de gidebilirler, haklısın diyerek can güvenliklerini koruyadabilirler. mevcut şartlar göz önüne alındığında, zannediyorum "he" demek mantıklı bir girişim olacaktır.

saygılar efenim. feministlerden linç yemeden gideyim. ocakta yemeğim var.
    1 ... vuemay