1. 1.
    çünkü sadece güzelliğe tapıyor(uz).

ben değil. bi sebep daha var, oda şu; türk erkekleri öyle rus mus ayırt etmez, kim güzelse ondan hoşlanır, bu afganistanda olabilir, bide şu var mesela diğer ülkedeki kızlar sanki erkekten üstünmüş gibi davranmıyor, en güzeli bile iyimser ve egosuz, almanyada 5 yıl yaşadım nerden biliyon deme.
    5 -4 ... serserienis1999
  2. 2.
    genel olarak türk erkekleri kızlardan hoşlanıyor. sadece merhaba dediğinde sana ne be slk demeyen kızlara yakınlık gösteriyor. bu rus olsun alman olsun macar olsun farketmez. normal bir şekilde türk kızına yaklaşmak biraz zor çünkü herkes hem ayartılmak istiyor hem de zor kadın rölünden çıkamıyor. oysa bi tanı karşındakini bi bak bakalım neymiş ne değilmiş. boşuna kasmayın kızlar kaderiniz yine türk erkekleri, boşuna kasmayın beyler kaderiniz yine türk kızları.
    1 ... stajyer dede
  3. 3.
    Kroyuz ama para bizde diyen ırkdaş hemcinslerim.
    ... high five
  4. 4.
    (bkz: türk kızlarının kendini beğenmiş olması)
    ... anambunelan
  5. 5.
    Çünkü cinsellik hakkında tabuları yok ve çoğu ortalama üstü güzelliğe sahip diyerek cevaplayacağım soru.
    -1 ... hydroxypropyltrimonium chlorid
  6. 6.
    ''Kezban olmamalarından kaynaklanır.'' Diye cevaplayacağım sorudur.
    1 ... cok hojdur ama benena
  7. 7.
    karşılıklı olmayan hoşlantı. rusya'da türk erkeği diyince köşe bucak kaçıyorlar. türkiye'deki hayat kadınlarıyla da türk kızını karşılaştırıyorsanız, e bir hayat kadını da versin yani. ergensiniz lan hepiniz. bu sözlük beni kaybedecek, haberi yok.
    1 ... the revenge
  8. 8.
    kim ne derse desin ilk kılsız oldukları için tercih ediliyorlar.

yani doğuştan epilasyonlular heryer kaymak gibi fenalaştım yine ayy bana bişeyler oluyor.
    2 ... ille de woman olsun
  9. 9.
    Hoşlandıkları kişiyle seks yaptıkları içün bizim erkekler etrafında pervane olur. Tabi tekmeyi yer. Muameleleri sağlamdır.
    ... bosnal
  10. 10.
    neden çünkü onlara sadece motor gözüyle bakıyor iki tur atıp gezmesi de daha kolay.
    mevzu burda huyları yada fizikleri değil yani. tamamen duygusal! *
    ... butarzdabenim