1. 1.
    Ekonomiyi canlandırmak, borçlarımızı kapatmak, ülkeyi daha yaşanılır kılmak için yapmamız elzem olandır.

Gerçi bunları da kim alır ki? O yüzden fiyatlarını düşük tutmalıyız. Afrika ülkelerine ihraç ederiz belki. iş gücünü böylelikle sağlamış olurlar. Orda kafalarında taş taşıyıp hergün çekirge yerler off muazzam.
    11 -5 ... essy
  2. 2.
    mantıklı bir eylemdir. gerçek olabilecek ise ben avusturalya veya kanadaya ihraç edilirsem sevinirim.
    4 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    işte bu başlık güzel. rusyaya ihraç edin beni. domates kasalarının arasına koyup gönderin.
    3 ... hastavilla
  4. 4.
    Yurdumdan kovulmam, devletimi yıkarlar devlet kurarım. Türk adıyla 3 devlet var ben 4. Devleti kurarım.

Not: 1.Köktürk, 2. Köktürk, Türkiye cumhuriyeti.
    ... ataturkcuu yazar
  5. 5.
    harbiden güzel olur. bir ben bir de kızlar kalır işte hayalimdeki dünya.

not: dur lan ben kiminle maç izleyeceğim? maç izleyecek kız bulunur mu bulunur. evet.
    1 ... ikinci nesil yazar
  6. 6.
    Evet hadi dünyaya ihraç edip diğer ulusların kültürlerini çukur izleyip gaza gelen amiplerle kirleterek onları aşağı çekerken bu insanları ülkeden uzaklaştırarak ülkeyi arındıralım.
    1 ... tear of the moon
  7. 7.
    Ticaretteki olay arz ve talebe bakar. Bunları, mal tezgahta kalmasın diye maliyetine satsan gene alan bulunmaz.*
    1 -1 ... ngark
  8. 8.
    Ekonomiden ve matıktan anlamayan dişi beyanı.

Eğer erkekler ihraç ürünü olursa üretim kat be kat artar

Bunun sonucunda da olan kadınlara olur o kadar erkek nasıl üretilecek

Dur dur dur başka bir olasılık daha var ekonomiden ve mantıktan anlayan çok akıllı tatminsiz dişi beyanı

Erkekler ihraç ürünü olsun diyen cinsel tatminsizlik yaşıyordur ve kurnazca planları dolayısıyla erkekleri ihraç etme olayını ortaya atıp erkek üretimini arttırmayı ve bu yolla cinsel açıdan tatmin olmayı amaçlıyordur.
    1 ... isminiunutanadam
  9. 9.
    Ama kardeşlerim:(
    3 ... kitsune youkai