1. 1.
    yalnızca kadınlara ilgi duyan, heteroseksüel bir erkek olarak son zamanlarda dikkatimi çeken doğaüstü olay.

30 yaşına merdiven dayamış erkeklerin bile ciltleri, saçları, kaşları falan kızlardan daha güzel. türk kızının büyük çoğunluğunun götü ve basenleri beton dökülmüşçesine büyük ve ayak bilekleri kamyon şoförlerininki gibi kalınken erkeklerin büyük çoğunluğunun fiziği düzgün ve fit.

tabi ki bunun da evrimsel açıklaması var. türk kızı nasılsa bir kör alıcım var diye amı götü dağıtırken yokluktan dolayı erkekler arasındaki rekabet daha sert olduğu için ülke genelinde dış görünüş açısından olumlu yönde evrimleşme söz konusu.

87'liyim yaşıtım minyon kızlar bile artık teyze yüz hatlarına sahipken ben 23-24 gösteriyorum ki öyle tıfıl falan da değilim. saçlarım öküz gibi gür, kaşlar kirpikler falan o biçim, cildime hiçbir bakım yapmamama rağmen 17 yaş gibi. günde en az 1 kere banyo yapmak ve 3 kez dişleri fırçalamak dışında hiçbir ekstra yok.

şimdi yeni nesilin boyu da ortalamanın üzerinde. aha buraya yazıyorum bi 10 yıl sonra italyan erkekleri tarih olacak. hemcinslerime helal olsun diyor, hepsinin alınlarından öpüyorum. slav kızları şu halimize bile çıldırıyor, bir 10 yıl sonrasını düşünemiyorum. intikamımız çok acı olacak beyler.
    -4 ... nesgayfe
  2. 2.
    nerede o slav kızları?
    ... barkhausen krakeri
  3. 3.
    Bilinen bir gerçektir.

Hem makyajsız sokağa çıkabiliyoruz, hem de karizmamız yerinde kalıyor.

Kadınlar öyle mi, makyajsız sokağa çıkınca walking dead'deki zombilere benziyorlar.

Makyajsız güzel Türk kızı diye bir varlık bulunmamaktadır. O kadar.
    1 -1 ... oduncu mustafa
  4. 4.
    evet çıplak ayakla zikir çekerken inanılmaz çekici oluyorsunuz ve de narin, homoerotik.

ayak kokusu geliyor insanın aklına. bir de abdest alınmış insani buram buram bir rutubet ama kokusu sizlere özgü.

ıyk.
    -1 ... tulippaa
  5. 5.
    O zaman buyrun efendim erkekler sizin olsun. Kadinlar da bize kalsin.
    2 ... kahve seven adam