1. 1.
  tabulu bir ülkede yaşamaktan kaynaklanır. ama seks günah.. haram.. allah yakar...
  ... kivilive
 2. 2.
  sol frame de gün-be-gün görülen başlıklar bunun yansımasıdır. bi de herkes demokratik kongo cumhuriyetinden 45 cm.
  1 ... rockonbaby
 3. 3.
  erkekliği kaba kuvvet ve şiddet sanmaktan cinsel performansı unutan erkeklerin başına gelen olaydır.

  o yüzden kedi köpek damacana sikerler çünkü onların bamyalık performansı yorumlayacak dilleri yoktur.

  sürekli muhafazakar ve milliyetçi kesimden çıkmaları da entrymi doğruluyor bence.
  -1 ... munir bey
 4. 4.
  ya Ayten dur allasen bir sen eksiktin zaten.
  1 ... karetta karettalar da ucar
 5. 5.
  Türklük değil islamın yanlış uygulanması sebebiyle ortaya çıkan sapkın ve kabul görülmemesi gereken bir takım davranışlardır.

  Bir kadın ya da erkek için de geçerlidir. Burada seksist yaklaşmak yerine bastırılmış bireyler demek çok daha doğru olacaktır. içinde islam sevgisi ve türban olmayan kapalı bir genç kızın dışa vurumu da buna pek ala bir örnek olabilir. Tüm bunlar en temelinden aile terbiyesinden geçer. Kişi aile terbiyesini doğru aldıysa ileride bir sorun teşkil etmez.
  ... topuzlu karyola
 6. 6.
  idi süperego bastırmaz, ego bastırır. egonun amacı, id ile süperego arasındaki dengeyi sağlamaktır. bir kişide id baskın ise haz peşinde koşar, ego baskınsa(froyda göre olması gereken budur) kendi çıkarlarına göre yaşar, süperego baskın ise de başkaları ne düşünür fikirleriyle, korkuyla yaşar. hazzın giderilmesinin birinci aşamasını id, ikinci aşamasını ego sağlar. id, istenen nesnenin/eylemin/durumun tahayyülünü insan dimağında oluşturur. bunun amacı, "ne aradığımı/istediğimi biliyorsam daha kolay bulurum"dur. fakat id, gerçek ile tahayyülü ayırt edemez ve ikisi de aynı zevki verir. insanların masturbasyon yapabilmeleri, akıllarına yemek gelince salya üretmeleri vb bundan kaynaklıdır. ego ise, uygun zaman bulununcaya kadar idi bastırır. yanlış anlaşılmasın, ego idi cezalandırmaz, sadece birkaç zaman erteletir.*
  ... liberez les mots
 7. 7.
  karısına veya evli değilse çevresindeki kadınlara hayatı zindan eder. asabidir, kendine güvenmez. aslında rahatça, aşkla sevişse bunların hiçbiri yaşanmaz ama ülkemizde sevdiğinle beraber olmak haram, kuzenle zorla evlendirilmek helaldir.
  2 ... napakyanii
 8. 8.
  Birçoğu eşcinsel yönelimli davranışlardır.
  Müşterilerimin birçoğu, kaybedeceği tek şey parası olduğu için, 'erkeklik, adamlık, ataerkil güç' gibi şeyleri kaybetme korkusu olmaksızın davrandığı için bu davranışlarını kurumumuza geldiklerinde bastırmamışlar alenen ortaya dökmüşlerdir.
  insan sosyal bir varlıktır ve toplumda kendisini var kılan şeylere sıkı sıkıya tutunur. Bahsettiğim eşcinsel yönelimli davranışların normal hayatında açığa çıkmama sebebi budur.

  Küçük yaşlardan itibaren ödipus kompleksine sahip şekilde büyür erkek çocuğu biz gibi toplumlarda. Baba korkusundan dolayı annesine olan şehveti, çekimi zamanla anneyi, anneliği cinsellikten uzak, kutsal, ulu, yüce bir makama taşıyarak bastırılır.
  Romantik ilişkiler geliştirdiği evrede bu tutum açığa çıkar ve annesine karşı uyguladığı bastırma politikası sevdiği insana karşı da gelişir ve bunun sonucunda:
  " ben sevdiğime kıyamam. Onunla cinsellik düşünemem. O benim meleğim. Ben onu gelinlikler içinde hayal ediyorum sadece" tarzında düşünen, cinselliği sahip olunan ve kendinden uzak bir nesne haline getiren, sevgideki bir araç olma özelliğinden uzaklaştıran bir insan çıkar meydana.

  Bu bastırma mekanizması öyle güçlüdür ki kişi hayatı boyunca farkında bile olmaz. Toplumunun bu bastırmayı pekiştiren dini, sosyolojik unsurları da varsa gerçekten zordur fark etmek.

  Bu bastırmaya sahip kişilerin yobaz, geri kafalı, şeriatçı tipler olması bundandır. Bu şekilde gizlerler içlerindeki cinsel açlığı.

  Ve id'i bastıran bir süperegonun olmadığı diyarları fark eden bir çoğu genelevlere yönlenir. Şiddet eğilimli cinsellikler, ters ilişkiler, homoseksüel ilişkiler en çok bu insanlarda görülür.
  3 ... namazinda niyazinda ayten
 9. 9.
  Uludağ sözlükte patlak verir.
  5 ... ulu kadin