1. 1.
    Kadın vücudunun en can alıcı noktası olduğundandır. (Sapyoseksüel değilseniz eğer).
    Yani sanmıyorum ki bir erkek tutsun da Victoria secret mankenleri gibi tahtaları; demi rose gibi, Kate Upton gibi insanlara tercih etsin.
    belki fizyolojik belki de psikolojik ama henüz çözemedim bu memenin kerametini.
    Yani bir kadın ne kadar güzel olursa olsun eğer memesi yoksa kendisinden daha çirkin fakat daha iri memeli kadın karşısında 1-0 geridedir.
    Bilen varsa sebebini söylesin.

Edit: hocalar, şimdi eksiliyecek bir durum yok. Burada trollük yapmıyoruz. Veya kimsenin namusuna tesellüm de etmiyoruz. Doğruya doğru.
    18 -10 ... zall bana halleniyor
  2. 2.
    meme adamdır.
    14 -1 ... jarrus
  3. 3.
    freuda sorsana delikanlı.
    1 ... just call me alpha
  4. 4.
    Memesiz asla.
    1 ... xyclonb
  5. 5.
    Asıl sebebi hormonlardır delikanlı.
    2 ... sherlockholmesss
  6. 4.
    türk erkeğinin beyni karı kızdan başkasına çalışmaz. net!
    3 -10 ... zerkhuo
  7. 5.
    açıklamasını arayıp bulmaya üşendiğim takıntıdır.

bir kaç gün önce bunu bir entryde açıklamıştım, merak eden arayıp bulabilir, o entryi şuraya bir yere koysunlar.
    2 -1 ... gold tab gibson
  8. 6.
    Ben nasıl erkeğim lan. Puh benim kalibima... Benim için geçerli olmayan önerme.
    ... ata ters binen kovboy
  9. 7.
    Türk erkeğine özgü olduğunu düşünmüyorum.

Kişiyi böyle düşüncelere itmesi exp/tecrübelerinin türklerle sınırlı olması olabilir. ayrıca meme sevmek genellemesi de doğru gelmiyor. Sonuçta çeşit çeşit meme var. Hepsinin bir alıcısı, hepsinin ayrı ayrı severleri var. Hepsini ayırt etmeksizin sevenler de vardır. Fakat ben seçicilikten yanayım. Bir kalite anlayışı olmalı kişinin. Şimdi bazı geyikler var, kulağın bile memesi varken sendekiler ne jale ?! gibi. Ben o klişelere girmeyeceğim. Zira küçük meme fanatikleri de çok fazla. Kadınları kırmadan toparlaması zor bir konu aslında. keşke girmeseydim bu topa ama yazdık da o kadar silmeye kıyamadım. Özetleme gerekirse meme'nin erkekler üzerinde önemli bir etkisi ve rolü var diyelim. Nezaketsizlik olmasın.
    8 -2 ... topuzlu karyola
  10. 8.
    Sadece Türk erkeğine ait bir takıntı değildir. Emin olabilirsiniz.
    1 ... yakov