1. 1.
  öncelikle insanların nasıl olacağına, davranacağına karışmaması lazımdır. sen kimsin? kadın siyasetten anlasın; bilim, sanat vs. konuşsun, yemek yapsın, çocuk yaptıktan sonra kendini salmasın ( bazıları aldatsakta ses çıkarmasın der ); bakire olsun ama iyi sevişsin, biri der dinci olsun biri der atatürkçü olsun, kadın onu yapsın bunu yapsın... siz? siz mükemmelsiniz di mi?

  bir insan sizden farklı düşünüyor diye, farklı yaşıyor diye ne hatalıdır ne de kendini değiştirmek zorundadır. çok meraklıysanız siz değişin! açıkçası böyle saçma saçma isteklerde bulunan insanlar gözümde değersizdir.

  edit: insanları sadece belli kalıplarda sevenler lütfen uzak dursun. sırf sen siyaset seviyorsun diye o da siyaset sevmek zorunda değil ya da sen entelektüel konuşmak istiyorsun diye o saçmalamaktan vazgeçmek zorunda değil? istediği gibi davranabilir. diğer türlü robot gibi olurduk. farklılıklar güzeldir...
  6 -1 ... bilgisiz zeki
 2. 2.
  Varlığı yetecektir.
  -1 ... yentille
 3. 3.
  16 yaşındayım tavsiyelerinizi bekliyorum.

  T: erkek olmak
  1 -1 ... bedreddin
 4. 4.
  Önce insan olmalı.
  2 -1 ... darulmihen
 5. 5.
  Beyefendi olması yeter. Giyimiyle davranışlarıyla pice benzemesin yeter.
  ... birbeyinoglu
 6. 6.
  kadın siyasetten anlasın; bilim, sanat vs. konuşsun, yemek yapsın dememeli gibi söylemlerde bulunan aksi bir ruh haline bürünmüş, bir şeylere anti olmak için can atan insanlar ile iyi geçinebilmelidir. Yoksa işi sakat vallaha özgürlük düşmanı cahil çomar oluverirsiniz.
  Feminist qıslar eqlesin...
  1 ... meruem
 7. 7.
  Kadınların dediği gibi olmamalı. Kadınların ne zamandan beri söylediklerine değer veriyorlar beyler? Kafayı kullanın. Kendiniz olun. Kadınlara uyarsanız, sadece kukla olursunuz.
  2 ... coldmd