1. 1.
    bir türk erkeğine aşık olup türkiye'ye yerleşen hatun. eski video ama sözlükte yok böyle bi' olayı nasıl kaçırırsınız amk. işin koptuğu yer videoda 7. dakikadan sonrası. bizim kezoların ne mal olduğunu çözmüş kız resmen hepsini duvardan duvara vurmuş. elin polonyalısı bile kezolardan şikayetçi ya bu nasıl kötü bi' şöhrettir amk ahahaha. hadi eyv.

https://www.youtube.com/w...QZUY&feature=youtu.be+
    15 -3 ... aklakara
  2. 2.
    işte bu türk kızının yüksek beklentileri ve türk erke:inin bu beklentileri karşılama çabası türk kızına narsist diyince suçlu biziz.
    2 ... fyodor paskevich
  3. 2.
    Ahah kız o kadar şey anlatıyor, türk kızlarını bile çözmüş güzel kadın..

Bizim ortadoğu kezbanının bundan tek anladığı, seks.. agsfsg. Olaya bak lan. Siz, ucuz, iki yüzlü bir orospusunuz o ise bir insan sonra bir kadın, fark burda. Zorlamayın sittin sene sonra dahi onlar gibi bir insan olamayacaksınız.

Avrupalılık anlayışı sperm kovası olmak olan bir türsünüz lan siz adfafsgs. Kasmayın bu kadar.
    4 -7 ... mdhouse
  4. 3.
    Sonra yazınca kiziyorsunuz. Siz Türk kizina bunca laf edersiniz ama bir mesaj atsak kul köle olursunuz.
    3 -6 ... gercegintakendisi
  5. 4.
    kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgarına şarkısını, sevgilisi için yollara düşen herkes söyler.
    3 ... monk of monkmountain
  6. 5.
    Aşk için ülke mi değiştirilir mk ne boş insanlar var.
    5 -4 ... ktm li aynasiz
  7. 6.
    hiçbir şey anlamadım çünkü ingilicce.
    4 ... kazangap
  8. 7.
    kim ne derse desin slav kadınlarda bir türk erkeği takıntısı var. bazı kezolar beğenmezler ama elin taş gibi slavı beğeniyor. votka içmekten şişmiş herifleri kadınlara kadınlığı hissettiremedikleri için çareyi türklerde buluyorlar. kıskanç koruyucu ve sıcak kanlı. bu onların istediği erkek tipi.
    5 -2 ... ragnar lodbrok
  9. 8.
    Polonya görmemiş yazar beyanı. Hiç güzel bir memleket değil ne yazık ki, insanı da tuhaf. Yobazın sözlük anlamı hepsi resmen.
    8 -4 ... roza shanina
  10. 9.
    sözlük kezoları yukarda saydırıyor hanımefendiye.
    3 -3 ... mumbarsever01