1. 1.
    edebiyatla az çok ilgisi olan her bireyin kabul ettiği gerçeklik. Yahu bu kadar çirkin ve gripten başka bir boktan anlamayan dişilere erkeklerle neden ilgi duysun ve "edebiyat" denilen ve benim "sanatsal kur" dediğim evrimin en önemli ayaklarından birini ifa etsin. Bu tarz hatunlara ancak küfür edilir ama ben tavsiye etmem.

Örneğin , Rus edebiyatının gelişim sürecine baktığımızda, kadın denilen muamma öyle bir etkilemiş ki edebiyatın gelişimini aynı kadınları bizim avamdan biri görse tolstoy'un eline verip sekerek hoplatacak eserler ortaya çıkarırdı. Şahsi olarak benim de edebiyat ve yazarlık ile ilgilenmemde çocukluk aşkım snezhana'nın da etkisi büyüktür. Türk bir iş adamıyla evlenmesine rağmen arada gizlice buluşarak sevişmeyi ihmal etmem. Ayrıca Rus kadınlarının biraz kaltak olduklarını inkar edemem.

Durum özetle böyle azizin. iyi edebiyat yapmak için iyi ve güzel etkiler lazım. Maalesef böyle bir etkiyi ortaya çıkaracak türk kızı yok. Bence pandalar da yok. Bir kaç tane olması bütün için bir şey ifade etmez.

Bir daha beklemeyin beni Türkiye'ye azizelerim. Ruhum pembe uçlu memelere ve edebiyata aç.

freeze you later
    11 -3 ... absolute zero
  2. 2.
    (bkz: adam haklı beyler)
    ... dolasik